Boşanmalar da , kadında mı suç bulursunuz yoksa erkekte mi?

Gizli Üye
Halamın kızı boşanmıştı, kız arkadaşım halamın kızını tanıyordu , görmüştü, sohbeti yoktu ama görmüş işte. Geçen ben bosandiklarini söyledim oda aa neden boşandılar ki kız çok güzeldi böyle güzel bir karısı olan adam boşanmak istemez aldatmak istemez , bence kesin kızın suçudur. Dedi.
Bende ikiside kendini haklı buluyor ikiside birbirini suçluyor dedim.
Kuzenimin kayını da yeni evlenip 2 sene sonra boşanmıştı. Karısı çok güzeldi, tam benim aşık olacağım tipde biriydi. Üstelik onun uzakdan akrabasiymiş evlendiği kız. Ama boşanmışlar. Bu sefer bende suçu kadında buldum çünkü kız gerçekten çok güzeldi ve öyle güzel bir karısı olan adam boşanmak istemezdi. Adam evlenmek için 200 bin tl harcıyor evleniyor iki sene sonra boşanıyor. Ben olsam 200 bin tl mi geri isterim 😄😄 şaka bi yana okadar para harcayıp evlenen adam ne yapar eder yuvayı ayakta tutmaya çalışır yani.
Bir arkadaşım da evlendi ev aldı 10 yıl taksitla kredi çekti 5 sene sonra boşandılar. Ben yine kızda suç buldum. Kız benim iş arkadaşım olduğu halde. Ve kıza sorduğum halde. Kiz diyor sevgim bitti soğudum anlasamadim falan filan. Kız başkasını bulmuş kocasını aldatiyor ondan sonra boşanıyorlar. Hiç mi erkeğin suçu yok. İllahaki vardir ama bence yuvayı dişi kuş yapar ve o yuvayı ayakta tutan yine dişi kuştur.!
Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.
Sizce bosanmalarin %60 i kimden kaynaklıdır illahaki her iki cinsinde etkisi vardır diye %60 dedim
%60 kızdan kaynaklı
A seç
%60 erkekten kaynaklı
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Feministler, erkekden kaynaklı demiş.
Ben kadınlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Hiçbir erkek milyarlar harcayıp , evlenip , okadar borcun altına girip, boşanmaz. Siz kızlar , başka erkek bulmasaniz , bosanamazsiniz. Muhtacliktan dolayı bosanmiyorsunuz. Eliniz ekmek tutunca , bosaniyorsunuz.
Boşanmalar da , kadında mı suç bulursunuz yoksa erkekte mi?
6
1
Görüşünü yaz