Kocamla boşanmak üzereyiz çok üzgünüm ne yapacağım ben 😔?

Gizli Üye
Merhaba hepinize iyi bayramlar diliyorum oncelikle 28 yasindayim 1 yillık evliyim özel bi sirkette mühendis olarak calisiyorum. Eşimle bosanmak uzereyiz.
Dünden önceki gün dogum günüydü bi kiz arkadasiyla dogum gununu kutlamislar başbaşa arkadasi da storysine "iyi ki 🐣" yazmis.😒 etiketlemis aynen bu sekilde hemde farkli bi sehirde bu kiz.
Birgün oncede yine 2 erkek arkadasi ve bi kiz arkadasiyla içmisler.
Bense dogru duzgun disari bile cikmiyordum.
Ama dün cok sinirlendim delirdim ve cıktim en yakin arkadasim ve onun sevgilisinin erkek arkadaslari ile 6 kisiydik arkadasim story atti ona inat buda gordu.
1 saat sonra "kocanı dogum gununde bile aramayip , baska adamlarla orda burda mı geziyorsun? sen resmen beni aldatiyorsun ben bunu kaldiramam" yazdi. Cevap yazmadim ama sevindim sinirlendi diye.
Gece kapiya dayandi , benim canımi sıkma sonu kötü olur, birdaha görüs otur kalk o adamlarla gör bak ne oluyor dedi (ama bugun yine cikacagim hakediyor o) bende herseyi soyledim, arkadasim onlar benim sende taniyorsun dedi, beni aradin mi bi kez olsun dedi dogum gunmde aksama kadar bekledim aradin mi dedi ben seni sildim sevmiyorum niye arayayim dedim.

Kendime cok kiziyorum ama seviyorum hala onu , cok uzülsemde, napacagim bilmiyorum ailemede herseyi anlattim yaptiklarini geri adimda atamam ve cok kizginim ona ama cok kararsizim. Paylasmak ve goruslerinizi almak istedim.
Kocamla boşanmak üzereyiz çok üzgünüm ne yapacağım ben 😔?
5
6
Görüşünü yaz