Erkek arkadaşımla ayrıldık ama instagramdan silmedim oda ailmedi sizce silmelimiyim? Pişman olması için?

Gizli Üye
Yani beni bazen dinlemiyor oda biliyor hatasını ama her defasında aynı şeyi yapıyor instagramda hikayede resimlerimiz duruyor silmemiş tek fotoğraflarımızı silmiş ama ben pişman olsun istiyorum kıymetimi anlasın instagramdan silmedim. Silersem daha kaybeder miyim yoksa ciddiyeti anlar mı? Ne yapmalıyım doğum günü de yaklaşıyor kutlamalımıyım sizce?
Erkek arkadaşımla ayrıldık ama instagramdan silmedim oda ailmedi sizce silmelimiyim? Pişman olması için?