Beni böyle aşağıladı, sonra gizli numaralardan aramaya başladı. Sizce neden olabilir?

Gizli Üye
Aylar önce bazı olaylar oldu ve beni her her yerden engelledi. Benim de hatalarım olmuştu, kabul ediyorum. Affedilmesi zor şeyler söylemiştim. Mayıs ayının sonlarında ise halası ikna etti ve engelimi kaldırdı. Ertesi gün ona mesaj attığımda bana karşı çok kaba konuştu ve tekrar engelledi. Peşinden koşmama rağmen bir kez olsun dinlemedi. O günkü konuşmaları da bu şekilde:
Beni böyle aşağıladı, sonra gizli numaralardan aramaya başladı. Sizce neden olabilir?
Birkaç hafta önce ise beni bir gizli numara aramaya başladı. 1 hafta boyunca aradı, sonra ben telefonumu gizli numaraya kapattım. Telefonda sesi anlaşılmasın diye çok kısık bir sesle "alo" diyordu sadece ve sonra da benim sesimi dinliyordu. Öğrendiğime göre arayan kişi, bu kişiymiş. Sizce amacı ne olabilir bu kişinin? Bir erkek bu şekilde aşağıladığı birini neden gizli numaradan arayıp sesini dinler?
3
6
Görüşünü yaz