Nişanlımla ailesi yüzünden ayrıldık tekrar barıştık ama yüzük takmıyor nedeni ne olabilir?

Gizli Üye
Sevgilimle çok iyi giden bi ilişkimiz vardı annesi sevgilimi zorlamış saçını kapatmazsa olmaz kesinlikle diye bende o kendisi kapanmamı istiyor diye kapandım nişan oldu ama kapandıktan sonra araya soğukluk girdi biz tartışmaya başladık sonra karşılıklı konuştuk o benim kapalı olmamı istemiyormuş sevmiyormuş öyle annesi çok zorladığı için istemiş denedim belki alışırım diye ama alışamadım fatklı biri gibi geliyosun dedi bende birden soğudum kapalışıktan çok isteyerek kapanmamıştım sırf o istiyor diye kapanmıştım sonra birlikte açılma kararı aldık ben saçımı açtım ailesiyle konuştu söyledi açıldı diye annesi beni aradı anlattım bende olanları o da ben sende suç bulmuyorum suç benim oğlumda dedi senlik hiçbişey yok dedi bi kaç gün sonra biz nişanlımla telefonda konuşurken ayrılcaksın ondan dedi ama annesi beni çok seviyordu aramız çok iyiydi sürekli birlikte oturuyoduk beni çay içmeye çağırıyodu falan baya sohbetimizde iyiydi sonra ayrılcaksın diyince bide telefonda benimle konuştupunuda biliyor ayrılcaksın diyince bende gerçekten çok kırıldım saç için ayrıl dedi birden bende instagramdan takipten çıkardım bende takipten çıktım sonra oğluna beni sildi hemen falan demiş neyse biz bu yüzden sürekli onla tartışmaya başladık annesi kız kardeşi ve kuzeni bana iftiralar atmaya başladı olmayan şeyleri oldu olarak söylüyordı nişanlıma bende artık dayanamadım yüzüğü verdim ama biz gerçekten birbirimizi çok seviyoduk aşırı derece çok bağlıydık birbirimize sürekli telefonda konuşuyoduk sabahtan akşama kadar sonra biz tekrar barıştık ama bana yüzüğü takmadı ailesine de barıştığımızı söylemedi arkadaşlarına da söylemedi herkes ayrı biliyodu ama benim çevrem hep barıştık olarak biliyodu ve bana kişit koyduruyodu her yere kendi yapmıyodu sonra askere gitti daha yeni 5 gün oldu ordada benimle çok iyi konuşmuyor soğuk konuşuyor arıyor ama çokta istekli konuşmuyor yüzükte takmadı ben ne yapıcam akıl verir misiniz?
Nişanlımla ailesi yüzünden ayrıldık tekrar barıştık ama yüzük takmıyor nedeni ne olabilir?
3
4
Görüşünü yaz