Kaybetmemek için çabalarken kaybettim. nasil geri kazanacağım?

Gizli Üye
Bundan 20 gun once biriyle tanıştım ve flörtlestik hatta hersey cok hızlı ilerledi ve sevgili olduk yaklaşık bir hafta sürdü ama tak olarak istediğim bir erkekti. olgunluğu konuşması falan ve bir anda gerçekten ona aşık olduğumu hissettim ama guven sorunum vardi herkese karşı bunu onada soyledim o da guven vereceğini ve beni yanıltmayacağıni karaktersiz olmadığını ve hayal kırıklığı yaşayamayacağını söyledi ve ben yinede biraz temkinli davraniyim derken baya abarttım ve onun herseyinden suphe ettim bunu ona hissettirdim. o guvenmem icin elinden geleni yapmisti aslinda instagramdan kizlari çıkarttı eve gidip gelirken haber verdi buluştuk hep falan ama bu ona şüphelerimden sıkıldı sanirim ve bir anda yazmayı kesti normalde işten eve dönerken soylerdi bir anda soylemedi. bende hemşireyim biraz kendi icimdede sıkıntılarım vardi işle alakali bunaldigim donemdeydim sanirim ona yansıttım ve o konuşmayı kesti bende ertesi gune kadar düşündüm ve ona guvenmemekte yanlis yaptigimi düşündüm. kaybetmemek icin uğraşırken kaybettim aslinda ve hatami anladığıma dair mesaj attim ona. o da böyle olmak istemediğini ve uzatmaya gerek bulmadığını söyledi. numaramı hala silmemiş instagramdada duruyorum. ama hala icimde bir pismanlik duygusu var. pişmanlıktan ziyade onunla yeniden olmak istiyorum biliyorum adım atarsam kaybedicem. sizce ne yapmalıyım o neden hala silmemiştir. o kadar soz verdi bikac ay sonra ki dogum gunu planini bile yapmıştık yaninda olmami istiyordu heyecanliydi. neden bir anda böyle olmustur sizce. hic beni uyarmadida uyarsa düzelirdim. onun geri adım atmasini istiyorum numarami falan silmemis olmasi bile umut veriyor
Kaybetmemek için çabalarken kaybettim. nasil geri kazanacağım?
2
0
Görüşünü yaz