ACİLLLL YORUMMM Bu durum hakkında yorum yapar mısınız Lütfen?

Gizli Üye
ARKADAŞLAR MERHABA,
2.5 yıldır biriyle birlikteydim pandemi dolayısıyla üniversiteler kapandı ve evlere dağıldık üniversitelerimiz aynıydı fakültelerimiz dahi aynıydı bölümlerimiz farklıydı. Neyse seviyordum onu deliler gibi oda beni cok seviyordu aşıktık birbirimize evinde onunla kaldım 1 gece kaldım onla güzel zamanlar gecirdik harikaydı. arada bi yurttan kacıp onla kalıyordum güzeldi hersey kzlk zarım bozuldu sonrasında sonra ben ağladım baya bir bana hep sarıldı öptü beni senden kimse alamaz dedi. ayrılmıycaz dedi. hersey güzel olucak dedi ve ben aileme sevgilimin oldugunu dedim istemeye geliceklerdi aileme dedim isteme yapıcaklar diye annesine de durumu izah ettim kzlk zarım bozuldu diye ve bi ara hamile kaldım dusurdum yurtta annesi kızım ben senin yanındayım seni alıcam dedi. şimdi ise cocuk benden ayrıldı ve beni istemediğini söyledi, biraz kilo ver dedi. benim davranıslarımı begenmiyormus. marketteki kasiyer size hoşgeldiniz derse ne dersiniz hoşbuldum dersiniz demi ben hoşbuldum dedim diye senden bana karı olmaz diyor. napıcam ben annesi de bana ne halin varsa gör dedi. annesi de cocukta beni yüz üstü bıraktı? NE YAPMALIYIM LÜTFEN Bİ YORUM YAPIN
Güncellemeler:
3 ay
hiç bir erkek sevgi ve saygıyı haketmiyor sevilmeyi hiç erkekligin * *nakoydunuz saf kalplerimizle oynadınız allah sizin belanızı verir inşallahhh
ACİLLLL YORUMMM Bu durum hakkında yorum yapar mısınız Lütfen?
6
4
Görüşünü yaz