Reddettiğim çocuğu seviyorum?

+5Xper
Gizli Üye
Arkadaşlar geçen yıl gerçekten zor bir yıl geçiyordum 2 yıllık ilişkim sonrası aldatıldım. Ve bu benim için gayet yıkıcı olmuştu. Bu süreçte gerçekten yeni yeni toparlarken onunla tanıştım. 1 ay kadar konuştuk bana çok iyi gelmişti benim de ona çok iyi geldiğimi söylüyordu. Her şeyimiz uyuşuyordu denebilir. Bir gün beni sevdiğini söyledi ve ben ona bunun mümkün olamayacağını söyledim çünkü eski sevgilimi hala unutamıyordum ve onunla bu ilişkiye başlamak ikimize de zarar verirdi ve kendime yakıştıramadım açıkcası aklımda hala biri varken onunla sevgili olmayı çünkü çok iyi birisiydi ve ona haksızlık etmiş olurdum ona da bu durumu açıkça söyledim. Beklerim dedi ben seni iyileştiririm falan 1 hafta gibi böyle geçti ve ben konuşmayı tamamen kesme kararı aldım evet onu seviyordum ama yapamazdım. Bunu ona söyledim gerçekten ağladı ve ben de ağlama başlayınca. Üzülmemem için ağlamayı durdurdu. Beni tekrar hep bekleyeceğini söylüyordu. Bu olayın üstünden 6 7 ay geçti ve ben onu gerçekten aklımdan çıkartamadım. Elim telefona gidiyordu ama çoktan unutmuştur diyip mesaj atamıyordum. Ve son olarak az önce doğum gününü kutladım. Doğum gününü hatırlamama şaşırdı ve teşekkür etti. Ben de rahatsızlık vermemek adına iyi geceler diyip sonlandırdım mesajlaşmayı. Evet uzun uzun anlattım ki daha gerçekçi cevaplarınızı bekliyorum Sizce ona onu sevdiğimi söylemeli miyim? Yoksa gerçekten unuttu mu beni? Yoksa bu sevgi vs değil mi değilse nedir?( Yanlış zamanda olmasaydı kesinlikle kabul etmiştim.) Tavsiyelerinizi bekliyorum
Güncellemeler:
3 ay
Biraz konuştuk kıssadan hisse red yedim
Reddettiğim çocuğu seviyorum?
2
1
Görüşünü yaz