7 yillik evliyim ve 2 kiz cocugum var 4 yildir aldatiliyorum yeni ogrendim ne yapnaliyim?

Gulcanavsin
Merhaba arkadaslar.
7 yillik evliyim ve 2 kucuk kizim var. Ben evimden isime isinden eve gelen sosyal hayati neredeyse hic olmayan kendini çocuklarına evine bagkamis bir kadınım. Esim bana cocuklarim ve ev konusunda hic yardimci olmaz. Hep cok yorgun oldugunu söyler. Esnaftir bu arada. Eve geldigi zaman ozellikle benimle hic iletisime gecmez. telefonundan kafasini hic kaldirmaz. Ben birseyler konusiyorken hic dinlemez. Daha sozum bitmeden kalkip gider. Hic birlikte birseyler yapmadik. Hic evlilik yil dönümü kutlamadik 2 cocuk dogurdum hic jest yapmadi. bir cicek bile almadi. Aksine logusayken bile benimle tartisti. beni hic anlamadi anlamak istemedi. Hep kendi veklentilerinden bahsetti hep beni yargiladi. Kahvalti hazirlamadigimi onu his karsilamadigimi saygi duymadigimi soyledi. Oysa bunlarin hic birini oda yapmadi. Birseyler yapalim mi dediğimde zamaninin olmadigini soyledi. Tatilde bile denize birlikte giremedik biz. Hatta bizimle gelmedi bile gelincede ilgilenmedi.
Telefonunun sifresini bilmem zaten elinden de dusurmez. Birgun çözdüm ve bir kadinla mesajlarini yakaladim.4yildir onunla birlikteymis
Gezmedikleri gitmedikleri yer kalmamış. Bir de gittikleri yerlerde kadinin resimlerinide cekmis
Ah o telefonu almasaydim gormeseydim. Ah ben şimdi ne yapayim? Sordugumda herseyi inkar etti. O msjlari kanit olsun diye kendime almadim. Hepsini sildi ve öyle birsey yok uyduruyorsun dedi. Kadinla ilk konusmamda zina suc degil dedi. Benden ozur diledi. Esimin ona aramizda birsey yok kagit uzerinde evliyiz dediğini soyledi. Aradan 2_3 saat gectikten sonra oda esim gibi inkara gitti. cunku esim onu aradi ve taktik verdi. Elinde birsey yok korkma dedi. Elimde sadece gittikleri yerde bir kahvalti sofrasinda esimin cekmis oldugu resim var. Ama konu kanitta degil zaten. Ben evimde cocuklarimla pazar sabahi yalniz kahvalti ederken o kadinla gebzelerde mollafenari doga ciftliginde eglencelerdeymis. Ve simdi ne yapayim?
7 yillik evliyim ve 2 kiz cocugum var 4 yildir aldatiliyorum yeni ogrendim ne yapnaliyim?
13
5
Görüşünü yaz