Kaynanam sürekli başkalarının kadınlığını anneliğini eleştiriyo benide eleştirir mi?

Gizli Üye
Dün gece arkadaşlarımız misafirliğe geldiler küçük çocukları yeni yeni yürümeye başladığı için ve bu yaştaki çocuklar meraklı olduğu için heryeri kurcalıyolar evin içide biraz dağıldı toplanır sorun değil dedim çocukları çok sevdiğim ve benimde olmadığım için hoşuma bile gitti neyse kayınvalidem sabah erken geldi benimde geceden toparlamaya vaktim olmadı arkadaşımı laf etti çocuğunu eğitemiyo demekki falan dedi bende bu yaştaki çocuklar hataketli olur yapma desende anlamaz dedim çocukta 2 yaşında falan sorum aslında şu böyle böyle tanıyorum kaynanamı benide çok sevmediğini biliyorum benide laf eder mi ve kendinden başka kimseyi beğenmez
Kaynanam sürekli başkalarının kadınlığını anneliğini eleştiriyo benide eleştirir mi?