(bir bakarmısınız) Sevgilimi terk ettim?

Gizli Üye
dostlar sizcede sevgilimi terk ederek doğruyumu yaptım, Dün akşam sevgilime onunla buluşup ona açıklamam gereken birşeyler olduğunu söyledim, o çok merak etti endişeleniyordu bugün buluştuk benim siyah güneş gözlüğüm vardı onun siyah güneş gözlüğü olmadığını bildiğim için onada birtane aldım tenha bir parka geçip oturdum, işte geldi falan sona hediye aldım dedim gözlüğü verdim tak dedim, sonra konuyu açtım o çok güzel bir kız hemde aşırı güzel ben ise çok çirkin biriyim ve ona bunu anlattım. "bak sen çok güzelsin ben çok çirkinim, senin yanında senin ayıbın olmak istemiyorum ben çok utanıyorum senin gibi güzelin yanında bulunmaktan, artık ayrılmalıyız". gözlerinin yaşı görünmeye başlamıştı bende ağlıyordum ama güzel ile çirkin sadece hikayede mutlu oluyor, burası gerçek hayat sevgilim yani artık değiliz işte o beni çok yakışıklı buluyordu ama ben, ben bulmuyordum gözyaşları ve hıçkıra hıçkıra ağlamalar içerisinde ona hakkını helal etmesini istedim ağlamaktan konuşamadı "benim hakkım sana sonuna kadar helal olsun" dedim ve kalktım o oracıkta ağlarken arkamdan koştu ve sım sıkı sarılarak onu bırakırsam kötü olacağını falan dedi, onun aşkından hiç şüphe etmiyorum ona sonuna dek güveniyorum ama, işte aynaya bakınca bu iğrenç bedene insanlar bakınca sadece midelerinin bulandığını biliyorum, hani Allahın adaleti hiç şaşmazdı günahsız yaratılmış bu ruhu en başından beri doğuştan çirkin bir bedene hapsetmek adalet midir ki, abi çok çirkinim Allahın zoruna gitmesin ama çok tipsizim sevgilimin yanında ucube gibiyim ileride ailesi ile tanışacak olsam nasıl yüzlerine bakacaktım başım hep aşşağı eğik olacaktı çok kötüyüm ya onu çok seviyorum ama tipim herşeyi mahvediyor, kusura bakmayın çok uzun oldu ya sadece içimi dökmek istedim. Sizcede çirkin bir insan güzel birisi ile olması yanlış değil mi? (çirkinler doğuştan aşkı anlayamaz doğuştan gelen bir eksiklik çünkü çirkinsin 🥲)
(bir bakarmısınız) Sevgilimi terk ettim?
3
1
Görüşünü yaz