Lütfen açıklamayı okuyun! Eşiniz ve ailesi açıklamada yazdığım gibi biri olsa geçinebilir misiniz?

sudakaybolanbalık
(Az kalsın Allah korusun eltim olacaktı bu kız 🥲 ve bende aynı kaderi paylaşacaktım.)
Mesela 16 yaşında evlenseniz, okula devam edeceksin açıktan dese ama okutmasa, kendinize ait bir facebook, instagram hesabı açtırmasa, kocanızın kendi kişisel hesaplarında da tek bir tane bile sizinle yan yana fotoğrafınız olmasa hatta ilişki durumu evli yazmasa, ailenizle, akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla görüştürmese, kaynananızla altlı üstlü yaşasanız ve her gün sabah dokuzdan akşam dokuza, ona kadar kaynananızda olsanız orda yemek yeseniz sadece evinize uyumak için girseniz. Üstelik sırf kaynananız torun caylanacak ona buna diye 16 yaşından 21 yaşına kadar hastane hastane, doktor doktor gezseniz; çocuğumuz olmuyor diye.
Her şeyi geçtim paranıza da ortak olsalar. Siz üstünüze başınıza kıyafet alamasanız. Kaynananız anne penye badilerinden, eteklerinden, yazmalarından alsa giydirse size?
Lütfen açıklamayı okuyun! Eşiniz ve ailesi açıklamada yazdığım gibi biri olsa geçinebilir misiniz?
4
3
Görüşünü yaz