Kızlar sevilmek için illa karaktersiz mi olalım?

Gizli Üye
Cahile bakarsın, ömrümde kitap okumamış tenekelere bakarsın , kadına obje olaranlara bakarsın, gevşek her kıza yazılana bakarsın hepsi ama hepsi sonunda çok düzgün kızlarla evleniyorlar veya kızlardan değer görüyorlar sevgilileri oluyor.. Kızlarda bunu anlayacak geniş bakış açısı pek yok mu?
Çoğunuz gevşeklere pardon size göre hoş sohbetlilere gidiyorsunuz. Tamamda bunlar her kıza yavşıyor. Yarın en kötü evlenince kocan başka kızlara yavşamaya devam edince mideniz nasıl alacak? Çevrenize bakın sevgilisi olan erkekler birazcık güzel kıza hemen nasıl yavşama modunda oluyorlar.. Hoşunuza gidiyor ilgi ama eşiniz/sevgiliniz de sizin olmadığınız her yerde aynısını yapıyor. Hiç mi idrat edemiyorsunuz.. çok görüyorum adamın tek derdi sizden zevk almak sevgi vs yok. Öyle bir kandırıyorlarki sizi hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. Çok fazla var böyle, belkide yanınızdaki...
Benim neyim eksik, işim gücüm gayet iyi, kaslı görüntüm var, çok fazla okurum yerli-yabancı.
ama nerede boş beleş erkek varsa onlar mutlu ben mutsuz ve yalnızım.
Psiklojim bozuldu artık, hayattan 3 yıldan fazladır zevk alamıyorum. Keşke gebersem gitsem. Hiç sevilmemek ve sevilmeyeceğimi buz gibi bilmek çok acı, ölüm acısıdan beter...
sizin istediğiniz gibi gevşek boş beleş biri ve her kıza zarf atan biride olamıyorum lanet olsun ki. Elimde değil karakterim el vermiyor.
Ne yapacağımı şaşırdım?
Kızlar sevilmek için illa karaktersiz mi olalım?
2
4
Görüşünü yaz