Sevgilinizin en yakın arkadaşım diye tanıttığı kişinin sonradan eski sevgilisi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

Güll1234
Sevgiliniz karşı cins bir arkadaşını başta size en yakın arkadaşım diye tanıtıyor sonra öğreniyorsunuz ki aslında o arkadaşının eski sevgilisi olduğunu bu durumda ne yaparsınız?
Sevgilinizin en yakın arkadaşım diye tanıttığı kişinin sonradan eski sevgilisi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?