Sevgilimden ayrilmalimiyim, psikolog var mi?

Gizli Üye
Merhaba. 22 yasindayim ve 1 yillik bir iliskim var. sevgilim cok iyi biri, merhametli, dusunceli, sadik, beni prensesler gibi hissetiriyor benim icin cabaliyor herseyi yapiyor ve cidden cok seviyor. karakterinde hic bir sorun gormuyorum. her kadinin bir erkekte isteyebilecegi bir karaktere sahip. ama ben onu dis gorunus olarak pek begenmiyorum. yani bazen gozume hos geliyor ama cogu zaman gelmiyor. gozlerini, boyunu, kol kaslarini begeniyorum sadece. simdi sirf dis gorunusu icin onu biraksam cok pisman olurum diye korkuyorum. bu devirde onun gibi erkek neredeyse kalmadi. beni kimse birdaha boyle sevmez benim icin okadar cabalamaz, benim tribimi bukadar cekmez. ne yapacagimi bilmiyorum. aslinda sevgiye cok acim cunku hayatim boyunca hic sevilmedim. ozellikle aile konusunda cok sanssizim ( anne baba) bana ne tavsiye edersiniz. onu birakmak mi. cogu zaman bu sekilde kararsiz kaliyorum. bazen bu kararsizligim gidiyor ve bazen yine ortaya cikiyor. sevgilimle instagramdan tanistik, bulusmadan once beni hic takmiyordu ve ciddiye almiyordu cunku beni daha tanimiyordu, ve acikcasi eski iliskisi kotu bir sekilde bitmisti o yuzden korkuyordu. nedense ben onun o halini cekici bulmustum. su an o nasil pesimden kosuyorsa ben ozamanlar o bana 4 saatte 1 cevap yazinca telefonlarimi acmayinca onun pesinden kosuyordum. ilk bulusmadan sonra sevgilim bana asik oldu ve degisti aslinda degismedi, gercek yuzunu gosterdi sadece. su an 1 dedigimi 2 ettirmez. ama ben sanki onu ozamanlar gibi cekici bulmuyorum bana heyecan vermiyor. acaba onu ozamanlar kendime yakin gordugum nedeni babam mi? babam beni hic sevmedi, ilgi gostermedi. karsimdaki baska erkek bunu yapinca istemsizce bana cekici geliyordur belkide. sizce yanlis mi dusunuyorum
Güncellemeler
+1 yıl
cok korkuyorum eger su an sevgilimi biraksam, yanlis erkege asik olucam diye. bana bu sekilde bukadar deger veren birini artik bulamam. siz ne dusunuyorsunuz
Sevgilimden ayrilmalimiyim, psikolog var mi?