Eşinizi kaynanası ile aynı evde oturmaya zorlamak tazminat sebebi. Ne düşünüyorsunuz?

_ToxiCs_
Eşinizi kaynanası ile aynı evde oturmaya zorlamak tazminat sebebi. Ne düşünüyorsunuz?
Bugün internette dolaşırken gördüm ve size sormak istedim. Yargıtay gelini kaynanası ile aynı evde ikamet etmeye zorlamanın hem boşanma hem de manevi tazminat sebebi olduğuna hükmetti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Eşinizi kaynanası ile aynı evde oturmaya zorlamak tazminat sebebi. Ne düşünüyorsunuz?