Daha önce neden üzüldüğünüzü ve üzülmeye değer olduğunu düşündüğünüz bir şey oldu mu?

Sonjin
Öncelikle bunu bilmenizi isterim bu soru içimi dökmek amaçlıdır. Bu aşk olabilir, ailevi olabilir, dostluk olabilir, kişilik karakter olabilir, kendimizle ilgili olabilir, maddi manevi olabilir her şey olabilir.. Bana sorarsanız ben çocukluğumu hatırladıkça özlem duydukça geriye dönemediğim için, o mutlulukları tekrar yaşayamayacağım için ve sevdiklerimin etrafımda gözlerimin önünde yaşlandığını gördüğüm için üzüldüm. Sanırım hayattaki en değerli varlığım ailem ve çocukluğum.. Bazen anılarımı hatırladıkça ve şu ana bakınca o zamanlar olupta şu an olmayan bir şey olduğunu fark ediyorum..
Daha önce neden üzüldüğünüzü ve üzülmeye değer olduğunu düşündüğünüz bir şey oldu mu?