İlişkiyi daha tatmin edici ve sonsuza dek süren yapan nedir?

Gizli Üye
İlişkiyi daha tatmin edici ve sonsuza dek süren yapan nedir?

Merhaba,

Aslında aşkın temelini de menfaat yatıyor insanlar yalnız kalmamak hayatlarında birisi olması eğer parası varsa rahat etmek Onun için evlilik ve ilişki yaşıyor insanlarını ilişkilerin en büyük sebebi içindeki düşünceleri dürüst bir şekilde dışa vuramamak oluyor ve daha sonra insanların gerçek yüzü ortaya çıktığı zaman da birçok hayal kırıklığı yaşanıyor.

günümüz ilişkilerine baktığımızda herkes birbirine çok dürüst olduğunu söylüyor ama aslında yeteri kadar dürüst değiliz kaybetmemek uğruna bazı konularda yalan söylüyor mesela klasik kalanlardan biri Hayatımda ilk sevdiğim kişisin senden başka kimseyi sevmedim, senin için ölümü göze alırım ben sana her konuda dürüst oldum, Şeklinde söylenen sözlerin doğruluk payı sadece yüzde bir olarak ele almalıyız.

Aslında aşkın temelinde en önemli bulunan temel eksiklik birbirine karşı dürüst açık sözlü bir şekilde konuşmamak dile getirmemek bir şeyleri gizlemek saklamaktan geçiyor.

Aşk ilişkileri ilk başladığı zaman insanlar birbirini o kadar çok sever ki ya da o kadar çok sevdiğini söyler ki sanırsınız ölene kadar beraber olacaklar, evet bu şekilde giden ilişkiler vardır Uzun soluklu bir ömür mutluluk içinde geçen ilişkiler vardır ama biz bugün asıl ilişkinin temelinde asıl aşkın temelinde neler yatar bunu ele alacağız.

Şimdi bu konuda sizin fikirlerinizi alalım.

05 Mayıs 2021 Çarşamba Saat 22:00
İlişkiyi daha tatmin edici ve sonsuza dek süren yapan nedir?