Arkadaşlar içimdekileri yazıya nasıl yansıtılır nasıl bir tavsiye alınır bilmiyorum ama bir şeyler diyin bana?

Gizli Üye
Arkadaşlar valla buraya gelip bunu yazmak bile saçma geliyor ama bazen çıldıracak kadar oluyorum aklıma bir şey gelmiyor bir çıkış yolu bulmak istiyorum. Nerden bulacağım da belli olmaz buraya da yazmak istedim. Arkadaşlar ben altı ay önce ayrıldığım sevgilimi unutamıyorum ya. Aslında ben ayrıldım. Olması gerekiyordu. Mesela altı ay sonunda yine konuştuk nasılsın hal hatır vb. Özlediğini söyledi. Bende özledim çok hemde. Ama olamaz. Bir sürü neden sayabilirim size. Kısaca olamaz işte. Bu yüzden ben istemedim. Onunlayken ben yorulduğumu hissediyordum. Ondan sonra kuş gibi oldum gibiydi. Ama artık her şeyi yine hatırlıyorum. Beraber geçirdiğimi her şey gözümün önünde rüyalarımda aklımda fikrimde. Çıkmıyor gitmiyor hiçbir yerden. Acı çekiyorum. Ölene kadar içimde kalacak diye korkuyorum. İnsan yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölür derler ya korkuyorum bundan. Aklıma yaşadığımız kötü şeyleri getirsem de anlık gelip gidiyorlar artık sürekli beraber iyi zamanları hatırlamak istiyor kalbim. Kendime hakim olamıyorum. Sürekli ağlıyorum. Ne yapacağım?
Arkadaşlar içimdekileri yazıya nasıl yansıtılır nasıl bir tavsiye alınır bilmiyorum ama bir şeyler diyin bana?
10
3
Görüşünü yaz