Sevgilim eski flörtüyle görüşüyor. Ne yapmalı?

Gizli Üye
Bizimki arkadasliktan sevgililige giden bir iliski oldu. Arkadasken flort ettigi bir kiz vardi. O zamanda kıza bakmıştım sosyal medyadan fotolarina falan. Ama sonra olmadi. Flört aşamasında kaldi aralarindaki durum. Sonra biz sevgili olduk. Onlarin flort doneminin noktalanmasiyla bizim sevgili olmamiz arasinda 6 ay falan var. Bugun arabayla giderken telefonu caldi. Ekranda kizin ismi çıktı. Adi soyadini gordum. Şaşırdım. Sevgilim açtı. Iyiyim ben seni sonra ararim Şu an araba kullaniyorum dedi kapatti. Kotu seyler dusunmeli miyim bilmiyorum. Eski flortuyle ne işi var. Neden birbirlerini ariyorlar anlamis degilim.
Güncellemeler:
24 gü
Bugün sevgilimle buluştum. Sordum. O kızı biliyorum senin eski flortun. Gecen arabadayken seni aradi neden görüşüyorsunuz hala dedim. Arkadaşım, arkadaş olduk dedi. Arkadaşınsa neden yanimda konusmaktan cekindin dedim. Cekinmedim. Cekinmemde dedi. Bu soruma bu cevabi beni acikcasi pek tatmin etmedi. Neden sesi hoparlöre vermedi de kulaklikla konustu anlamadim. Sordum bu durumu bir seyler geveledi ama tatmin edici bir cevap veremedi.
24 gü
Ben bu durumdan hoşlanmadım eski flortunle arkadas olman rahatsiz etti dedim. Ne var ki bunda onunla olacak olsam, senin yaninda işim ne. arkadaşız sadece dedi. Bende eski flortumle konussam ne kadar hoşuna gider dedim. Düşündü düşündü. Sonra kızı aradı buluşabilir miyiz bir konu hakkinda konusmam lazim dedi. Niye bulusacaksiniz simdi dedim. Konusup arkadasligimizi noktalayacagim madem rahatsiz oluyorsun dedi. Devamı var guncelleme hakkım olursa devamını yazacağım.
Sevgilim eski flörtüyle görüşüyor. Ne yapmalı?
78
100
Görüşünü yaz