Artık nefes alamıyordum bu ilişkide?

Gizli Üye
İyi akşamlar.4 ay önce 2.5 yıllık ilişkimi bitirdim. Sebebi aşırı kıskançlıktı aşırı ve onun güvenini kıracak hiçbir şey önceden de hiç sevgiliykende hiç yapmadim oda kabul ediyor zaten bunu. Mesela dinlediğim müziklere karışıyordu sen bu şarkıyı söyleyen erkeği mi beğeniyorsun ondan kı dinliyorsun diye. İzlediğim diziye karışıyordu sen bunlari izleyip burdakilere mi düşüyorsun diye kıyafet konusundan bahsetmiyorum bile. Onun dışında bana bir kere gözün yüksekte olmasin benden bir şey bekleme öyle lüKS hayat sana veremem dedi buna çok kırıldım ben hiç zaman böyle bir şey söylemedim ona istemedimde ama bu dediğide çok saçma azimle gayretle el ele bir şeyler baraşabilirdik aşırı azimsiz çabasız evde yatıyor okulunu bahane ediyor ama 22 yaşında işe giripte calismiyor diyorki g*tümü kaldıramam ben bile calisiyorum 19 yasindayim ve okuyorum. Herneyse işte ilerisi için iyi bir gelecek düşünemedim artık onla zaten verdği sözleride tutmadı değişicem dedi değişmedi. Bende ayrıldım artık sizce haklimiyim?
Artık nefes alamıyordum bu ilişkide?
4
2
Görüşünü yaz