Gay tanışma uygulamalarındaki erkeklerin niye %90'u evli?

Gizli Üye
Arkadaşlar, gay tanışma uygulamalarına girdim geçen. Resmen yaşıtım olup açık eşcinsel olan tek insan bulamadım. Neredeyse herkes 25+ ve sorunca hepsi evli? Uygulamada 10 tane açık eşcinsel varsa 1000 tanesi gizli? O zaman ülkemizde çok fazla hetero taklidi yapan eşcinsel var gibi, eşcinsellere olan kötü bakış açısı sizce de bu kişilerden dolayı kaynaklanmıyor mu? Kendini gizleyip bir kadınla evleniyorlar resmen, sonra da erkeklerle buluşuyorlar hem de kadın hiçbir şeyin farkına varmıyor. Kendilerini de eşcinsel olarak tanimlamiyorlar bu arada aktifim diyorlar. Son araştırmalara göre her 4 erkekten biri eşcinselmiş. Diğer ülkelerde bu insanlar daha kolay açılabildigi için daha özgür, daha sevgi dolu bir toplum oluşuyor ama bizim ülkemizde herkes gizli resmen, bu yüzden özgür bir çevre oluşmuyor. Sonra gene en büyük homofobikliği de bu gizli eşcinseller yapıyor. Hem evlendikleri kadının hayatını karartıyorlar hem de açık eşcinsellerin özgür bir hayata sahip olmasına engel oluyorlar. Bu uygulamada da çok fazla gizli gay var bu arada, bu içerikleri adım açık yazarken hesabıma dadanıyorlar. Ne düşünüyorsunuz?
Gay tanışma uygulamalarındaki erkeklerin niye %90'u evli?
3
7
Görüşünü yaz