Bu evlilige dayanacak gücüm kalmadi artik?

Merhaba ben evlenip Almanya’ya geldim. Eşimin rahatsizligindan dolayi ailesiyle altli üstlü kaliyoruz. Dügün öncesi ve sonrasi aile arasi atismalar oldu neyse ben almanyaya geldim karimla annesi sürekli annen söyle annen böyle baban bunu dedi gibisinden laflar sölemeye başlandı abimler annemlerin apartmanında kalıyo diye karım annem o gelini daha cok seviyor diye başımın etini yiyor sizin aileye anca keraneden bi kari yaraşır dedi kavga ettik tabi bu lafları annesinin destegiyle söylüyo kızıma gel babam bakiyim dedim kaynana ordan çıktı sen daha babası değilsin tamam biyolojik olarak olabilirsin o sadece 5 dklık zevkin en az bi 5-10 sene geçsin o zaman babası olursun ama benim kızım onun annesi dedi. Karımla tartıştım kapa çeneni dedim annesine anlatmış annesi ordan geldi sen benim kızıma nasıl kapa çeneni dersin diye ama kızı annesinin yanında bana sesini kes deyip bağırmaya başlıyo sırf rahatsızlığından sesimi çıkarmıyorum. Rahatsızlığı nörolojik sinir olunca tekrar aks olur. Karım benimle pek konuşmaz varı yoğu annesi sürekli onunla konuşur benimle konuşmaya başladımı anan şöyle böyle kızım için dayanıyorum bide nafakadan korkuyorum sizce ne yapmalıyım?
Bu evlilige dayanacak gücüm kalmadi artik?