Kova Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği aşk ilişkisi nasıl olur?

Gizli Üye
Sevgilim burçlarla ilgilenen biri telefondan burçlarımıza bakıyodu balıkla kova sevgili olamaz olsa bile ayrılırlar yazıyodu bende bayadır ayrılmayı düşünüyodum ordaki yazıyı görünce bende doğru galiba bu burç denen şey diyip burçlara biraz bakmaya başladım 2gündürde bakıyorum valla bizden bi bk olmazmış (öyle yazıyo) neyse bugün ceza yememek için gizli gizli buluştuk ayrılak demeyi düşünüyodum bakma o internettekilerin bize zıt dediğine ayrılmicaz diyerek tip tip baktı (lan müneccin bkumu yedin aww o nasıl akıl okuma öyle) ayrıca senden çocuğum olsun istiyorum dedi ve gülümsedi 4senedir çıkıyoruz birden anılar gözümün önüne geldi (işte o an duygusala bağladım) ve ayrılanın bacısını s2m Eda dedim sarıldık orda bana yemin ettirip söz verdirtti ayrılmicaz evlenicez diye (buarada kutladım sevgileler günümüzü boş geçmedim😊) işte 1ay sonrada abimle ablamla istemeye gidicez (anlamışsınızdır neden abimle ablamla gittiğimi açıklamama gerek yok bence) şimdi aklımda tek bi soru var hadi internette yazdığı gibi ayrılık olmicak ama onun dışında huzursuz mutsuz sürekli kavga eden bi ailemi olucaz birazda bundan korkuyorum onun keşke evlenmeseydim diyerek iç çekip üzülerek yaşamasını istemiyorum ne yapmalıyım abiler ablalar
Kova Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği aşk ilişkisi nasıl olur?
3
4
Görüşünü yaz