En yakın arkadaşım benden sevgilisi olduğunu saklıyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
11 senelik en yakın arkadaşım onu tanıdığım günden beri ikimizinde hiç sevgilisi olmadi ve o sevgili işlerini saçma bulduğunu iğrenç geldiğini söylerdi. Geçen aylarda birbirimize instagram hesaplarımızi verdik. Ve ben öylesine arşivine girdim orda birisiyle fotoğrafını gördüm tanıdığım birisiydi ama muhabbetim olmayan birisi onunla el ele fotoğraflarını dahi buldum bu fotoraflari hikaye kısmında en yakın arkadaşlara ekleyerek paylaşmış ama beni o bölüme eklememiş yani görmemi istemedi. Ben bunlari bir ay önce öğrendim ve hala sevgili konusu açılınca " ben asla sevgili yapmam ıy " falan diyor benden saklamaya devam ediyor bende bu konuyu bildiğimi ona söylemedim. Kalbim çok kırık bana söylemezsek başkalarına söylemiş. Ne yapmalıyım?
En yakın arkadaşım benden sevgilisi olduğunu saklıyor ne yapmalıyım?