Sevgilim beni güzel sanıyor ve ilgi çektiğimi düşünüyor gerçeği söylemeli miyim?

Gizli Üye
Sevgilim sürekli sana yav. ş.. ayan çok oluyor mu falan diye soruyor oysaki ben çok standart bi insanım pek dikkat de çekmem ama sevgilim çok güzel olduğumu ve herkesin bana yürüdüğünü sanıyor ben de öyleymiş gibi davranıyorum bozuntuya vermiyorum gerçeği öğrenirse yani aslında kimsenin beni ilgi çekici bulmadığını falan benden soğur mu?
Sevgilim beni güzel sanıyor ve ilgi çektiğimi düşünüyor gerçeği söylemeli miyim?