Görünüş açısından çekici olmayan biriyle evlilik yapar mısınız?

Gizli Üye
Merhaba,

Günümüzde ilişkilerde aranan en büyük beklenti erkekler için dış güzellik ve kadınlar için yakışıklı olması oluyor, özellikle benim babam insanların dış görünüşü açısından çok fazla yorum yaptığını biliyorum.
Aslında hepimiz için güzellik görüntü önemlidir Ama ben artık insanların görüntüsünden ziyade itikadının düzgün olması gerçekten kıymet verip mutlu eden insan olmasını istiyorum çünkü onu bile bulmak artık çok zor oldu.

ƘƲƦƬƘıԼıƇı

18 Ocak 2021 Pazartesi Saat 12.15
Görünüş açısından çekici olmayan biriyle evlilik yapar mısınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Günaydın gününüz güzel olsun
Güncellemeler
+1 yıl
Cumanız mübarek olsun
Görünüş açısından çekici olmayan biriyle evlilik yapar mısınız?