Sevgilim yok diye bana gay misin diye sordular, neden böylesiniz ya?

Gizli Üye
Hiç sevgilim olmadı. Yaşım 24, 25 olacam. Sevgilim olmadı hiç flörtümde olamdi, bir kizin elini tutmuslugim yok. Kuzenim sordu anlattim bende bunu sonra bana gay misin, lütfen kızma eğer gaysen problem değil olağan bir şey falan dedi. Sıkıldım artık sktimin zirtapozlari sizi. Sizin gibi karı kız peşinde koşmuyorum diye gay mi olduk? Sinir oldum. Ve arkadaş ortaminds bile benim saplığım olay olmaya başladı bana farklı gözle bakıyorlar. İbnee değilim lan.
Sevgilim yok diye bana gay misin diye sordular, neden böylesiniz ya?