Çirkinim Kimse Benimle İletişim Kurmuyor Konuşmuyor?

Gizli Üye
Yakısıklı olmadıgım için hep geri planda kalıyorum. Yani arkadaslarım bana göre iyi tipte oldukları için insanlarla iletişim kurabiliyorlar ve ben kuramıyorum insanlar bana durduk yere tavır alıyor konusmuyorlar benimle sanki küfür etmişim gibi suratlarını falan eksitiyorlar. Bu gün de arkadasla kafede otururken caprazımızdaki kızlar bana bakıp bakıp aralarında bi şeyler söylüyolardı ve bana baktıklarında suratları bi garip oluyodu muhtemelen ne kadar tipsiz oldugumu konusuyorlardı yani böyle arkadaslar. Eğer çirkinseniz afedersiniz dünyanın en o nokta çee insanı oluyorsunuz en azından kendimi katayım böyle oluyorum sanırım. O kadar isyan ettim ki allaha yarın bi gün sakat kalıcam basıma bi iş gelecek bu kesin yani şu bedende yaşamak bana cok koyuyor beni de seven değer veren bi kız arkadasım olmayacak hiçbir zaman böyle m*l gibi tek basıma gbericem bi gün
Güncellemeler:
8 gü
Tek ask olarak değil genel olarak böyle ben iletişim kuramıyorum insanlarla beni görmüyorlar. Otobüsteyiz mesela bi teyze geliyor arkadaslarıma iltifat ediyor senin gözlerin cok güzel benim de senin gibi oğlum var vs okuyor musunuz calısıyomusunuz napıyosunuz günlük hayatla ilgili konular ben yanlarındayım kadın gelip de bana hiçbir soru dahi sormuyor beni görmüyor bile suratıma dahi bakmıyor o kadar cok koyuyor ki bana bu. Gidip birine anlatsam bana gülerler bunları mı takıyosun derler
Çirkinim Kimse Benimle İletişim Kurmuyor Konuşmuyor?
2
1
Görüşünü yaz