Kim haklı? Aramalı mıyım?

Aylaaydan
Merhaba arkadaşlar. Biraz uzun bir yazı olacak ama fikrinize ihtiyacım var. Bundan 1,5 ay önce biriyle tanıştım. İlk başlarda görüşmek istediğinde hayır dedim. Aradan birkaç gün sonra tekrar yazdı görüşmek istediğini söyledi ve görüştük. Birkaç görüşmeden sonra durumumuz ilişki aşamasına geldi. Ama ben bir ilişki istemediğimi söyledim. Bana kendisini hayal kırıklığına uğrattığımı be bir insanı ilk başta hayatında nereye koyduysa daha sonra bunu değiştiremediğini ve beni hayatında nereye koyduğunu saklamadığını söyledi. Ben de kafamda soru işaretleri var bir ilişkiye hazır değilim dedim. O da bana ben de böyle şeyler hissedeceğimi düşünmüyordum kendimi kapatmıştım herkese karşı. Amacım biriyle zaman geçirmek olsa emin ol bulurdum dedi. Zamanla çözeriz dedi ve ertesi günü tekrar konuşmaya başladık ve biraz zaman geçirdikten sonra beni sevdiğini söyledi. yıllardır tanıyormuşum gibisin dedi. Hatta ben gelecekle ilgili planlarımı anlatırken ona o zaman bakarız şeklinde cevaplar verdi. Ama sonra birkaç gün durgunlaştığını hissettim. İlgisizdi sanki. Hergün konuşuyorduk görüşüyorduk ama eski sıcaklık kalmamıştı sanki. Sonra bunun instagram hesabında bir fotoğraf vardı. Benim o fotoğrafı sevdiğimi bile bile onu kaldırdı. Ben sorduğumda gömleğimin önü açık o yüzden kaldırdım ve daha bir sürü fotoğrafı da kaldırdım ne var bunda buna mı alındın dedi. Ve gerçekten diğer başka fotoğrafları da kaldırmıştı. Sonra da ben konuşmayı kestim. Ama gün içinde yine napıyorsun diye mesaj attı ama ben mesajlarına yarım saat sonra cevap verdim. O gece saat 3.25 te ben whatsappta çevrimiçi oldum o da çevrimiçiyi. Bana sana da iyi geceler yazdı ve ben çevrimiçi olmama rağmen bilerek mesajına bakmadım. 3 dakika sonra baktım ama mesajı silmişti. Ama ben ne yazdığını gördüğüm için sana da dedim ve öylece kaldı. O gece ayrı bir instagram hesabı açtı kendi adına. Ama asıl hesabından da hala takipleşiyoruz. Bu durumda ben mi haksızım ya da ben çok mu güvensizim ya da bu durumda siz olsaydınız ne yapardınız? Lütfen düşüncelerinizi yazın. Sizce aramalı mıyım? Haksızlık mı ediyorum? Bu arada o ikizler erkeği ben balık kadınıyım.
Güncellemeler
+1 yıl
Bir de biz saatlerce konuşurduk görüntülü yanda telefonda
Kim haklı? Aramalı mıyım?
6 Görüş