Erkek arkadaşımdan soğudum, eskisi gibi olabilir miyim yoksa ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye
Erkek arkadaşım 28 yaşında, aramızda 6 yaş fark var. Fakat onun bir işi, mesleği yok. Çalışmıyor. Ailesi bu durumdan şikayetçi ama erkek arkadaşım umursamıyor iş stresi, çalışma hayatı bana göre değil gereksiz stres. Lisede hem okuyup hem çalıştım artık kafa dinlemek istiyorum diyor ve hep online oyun oynuyor. Son zamanlarda geleceğe kaygım arttı ve o böyle olunca ondan soğudum. Çok asosyal ve insanın dış görünüşüne aşırı önem veriyor kilolu insan fobim var diyerek insanları küçük görüyor yemeseymiş diyor. Değişir diye bekledim değişmedi, ondan soğudum eskisi gibi değilim. Sizce haklı mıyım, ilişkimi bitirmeli miyim bana tavsiye verin.
Erkek arkadaşımdan soğudum, eskisi gibi olabilir miyim yoksa ayrılmalı mıyım?