Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Sevgilim ilişkiye renk katamıyor. Entelektüel birisi değil bana hiçbir şey kattığını düşünmüyorum. 1,5 yıldır beraberiz. Her buluşmamızda ne yapalım nereye gidelim diye bana soruyor, hatta doğum günümde bile nereye gidelim diye bana sordu. Değişik bir yer görmedim bile hep benim istediğim gibi ben baskınım, hep ben farklılık katmayı düşünüyorum. Hep başbaşayız zaten arkadaşlarıyla tanıştırdı ama arkadaş grubu halinde bir program yapmadı. Arkadaşımla buluştuğumda sürekli arıyor, mesaj yazıyor, hatta arabayla gelip buluştuğum yerin önünde beklediği de oldu belki çağırırım diye. Hatta ve hatta en son arkadaşımla buluştuğumda benden izinsiz otoparkta arabamı tamir etmiş ve beni arayıp ağzından kaçırdı yanıma davet etmem gerekti. Özel alanım yok evli yaşlı çiftler gibiyiz. Her günümüz monoton ve aynı. Asıl kötü olan bunun farkında bile olmaması, bu da beni düşündürüyor Çünkü hep ben düşünüyorum. özel işlerimiz olunca hep beraber ortak gidelim halledelim istiyor. etkinlik gibi şeylerle renk katmaya çabalamaktan sıkıldım. Hayatımda 2 kez gördüğüm arkadaşı bana sen çok kilo almışsın dedi yanındayken ama hiçbir tepki bile vermedi beni korumadı. Seni çok seviyorum demek dışında ve araba dışında entelektüel bir konumuz yok. Soğudum ve hepsini söyledim. Buna rağmen sen beni seviyorsun düzelir hepsi diyor sürsün istiyor. Defalarca ayrıldım yazmadan duramıyor. . İnanın 1.5 yıl hatrına ve hayatımda koyduğum yere dayanarak şans veriyorum. Ama artık arkadaşlık ağır basıyor olarak hissediyorum. Kalbini kırmak istemiyorum bana çok destek olduğu zamanlar oldu ve çok da iyi bir insan. Bir daha beni böyle sevecek biri çıkar mı bilmiyorum o da benim nazımı çok çekti. Sizce sevgilimin sorunu ne ve ben ne yapmalıyım
Güncellemeler:
15 gü
Sitede istediğim zaman sorduğum soruyu silemiyor muyum ben? İstediğim zaman istediğim şeyi silmek benim hakkım, özgürlüğüm. Hesabımı kapatacağım
Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum ne yapmalıyım?
22
20
Görüşünü yaz