Aldatan sevgiliye üçüncü şans verilmeli mi?

Gizli Üye
Sonuna kadar okur musunuz, Öncelikle arkadaşlar züzel dopdolu 2 yıllık bir ilişkimiz vardı sonu tabi kibenim hüsranım yani kızın aldatması ile bitti. İlişkinin son bir kaç ay sanki kızın gözü açılmış gibi davranmaya başladı ve beni terk edip başka biriyle sayfa açtı. Ne için yaptı hangi niyetle yaptı herşey güzeldi be gerçekten bilmiyorum Allah bilir. Ondan ayrılınca ben sevgime yenik düştüm yazdım ve tekrar beraber olduk ama yapamadım güvenim kırılmış artık olmuyordu zorladım sonuna kadar 3 ay sürdü ve bitti bittikten bir süre sonra instagram biosunda baş harfi ve kalp olduğunu gördüm hiç umrumda olmadı neden mi çünkü ilk aldatmasında çok acılar çektim bu koymadı bile. O baş harfini koyduğu kişiyle 3 gün sürmedi bile zaten korona günlerinde ne bekliyordu. Evet hikayem böyle arkadaşlar şimdi ki sorum instagramdan özür dilerim yazmış. Tabi orada burada üzülerek anladı kıymetimi ama ben bunları kendime nasıl yedirip birdaha şansı vereyim? Sizce ne yapmam gerekir bu arada oturduğu yer ilçeye uzak bambaşka biryerde orada psikolojisi de bozuk ama psikolojisi bozuk olsada bunlar karaktet meselesi bu kız sizce üçüncü bir şansı hak ediyor mu haketmiyor ama benim vermem gerekir mi?
Aldatan sevgiliye üçüncü şans verilmeli mi?
25
12
Görüşünü yaz