Eşimi kendinden küçük bir kızla yakıştırıyorum? Düşüncelerim normal mi?

Gizli Üye
Herkese merhaba size uzun süredir aklımı kurcalayan bir konuda danışmak istedim umarım kendimi yanlış ifade etmem eşimle 13 senedir evliyiz 17 senedir tanışıyoruz ona deliler gibi aşık olmuştum ve hala öyle onu çook seviyorum onun da beni sevdiğini düşünüyorum ona hayranım aslında her bakımdan kültürlü akıllı bilgili biri ve hala bu yaşımda ondan çok şey öğreniyorum her neyse eşim bir dershanede öğretmen geçtiğimiz haftalarda malum durum yüzünden dershaneler kapatıldı ve artık online dersle öğrencilerine bağlanmaya başladı bu online dersin ilk haftalarında bilgisayarda eşimin dersini dinleyen bir kıza gözüm çarptı konuşmaları çok tatlıydı ve her bakımdan mükemmel gözüküyodu ama o sırada eşime hiö dikkat etmemiştim eşime o kızın ismi neydi ne çok bilmiş falan dediğimde bana resmen gözlerinin içi parlayarak onunla alakalı bir sürü şey anlatmaya başladı bilmiyorum belki de öğretmenlik iç güdüsüdür ama eşimi hiç böyle heyecanlı konuşurken görmemiştim sonra tabi genel kadın görevi olarak kızı stalklamaya başladım ama bunu eşimin ona ilgi duyduğunu hissettiğim için değil benim çok ilgimi çektiği için yaptım. instagram fotoları giydiği kıyafetler doğallığı kendiyle barışıklığı paylatığı sözler okudğu kitaplar ideolojileri sanki 16 sene önce eşime aşıkolduğumdaki duyguların aynısıydı hatta kendimden 20 yaş küçük bir kıza aşık oldum galiba diycektim ama bugüne kadar en ufak bir biseksüellik belirtisi göstermedim kendi içimde basit bir hayranlık olarak gördüm gün geçtikçe kızın her fotoğrafını en ince ayrıntısına kadar inceliyor ders olduğu zaman bilerek eşimin odasında başka bişeyke uğraşıyomuş gibi sesiizce o konuşsa da duysam diye nöbet tutuyordum sonra bir gün eşimin onuna konuşurkenki hal ve tavırları dikkatimi çekti resmen eşim çekici olmaya çalışıyo onunla konuşurkn nefesi sıklaşıyordu sonra birden şimşekler çaktı sebepsizce onu ve eşimi yanyana hayal etmeye başladım eşimin ona dokunduğunu o zaman nasıl olucağını düşünmeye başladım ve bunlar rüyama bile girdi çünkü gerçekten eşimin seviceği hatta herkesin tutulup peşinde koşucağı bir kıza benziyordu fiziği doğallığı esprileri her şeyden haberi vardı ve çok gençti instagramda bir söz okumuştum genç , yaşlı her erkeğin gizli sevdasıdır diye ama eşimin öyle bir insan olmuycanı kendinden çok küçük ve cidden kardeşi gibi gördüğü bir kıza böyle bakmıycğını düşünüyodum ama şimdi daha net görüyorum o da eşimden hoşlanabilirdi çümkü gerçekten hayran olunası bir insandı ama eğer bunu o kız dışında başka biri yapsa heralde kıskançlıktan kafayı yerim ama söz konusu o kız ve hayat arkadaşım biriciğim eşim olunca bu baştan aşağı bir istisnaydı hissettiğim şeyin ne olduğunu açıklar mısınız buna gavatlık tarzı birşey söyliyceğinizi tahmin ediyorum ama ben gerçek çözüm arıyorum çünkü bu gidişle kendimi tutamıycak ve gidip şime o kız hiç seni tahrik ediyo mu tarzı bişeyler sorucam ve onun cevabının ne olucağını bilmiyorum belki bana bakıl açısıdeğişir böyle aptalca bir şey yapmadan acil yardımınızı istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Kızlar ben kocama köpek gibi aşığım onu farkettim ya
Eşimi kendinden küçük bir kızla yakıştırıyorum? Düşüncelerim normal mi?