Kızlar, eşimi fake hesaptan işlettim sonuç hüsran, onunla konuşmalı mıyım?

Gizli Üye
1 yıllık evliyiz çocuğumuz yok ilk zamanlar çok iyiydik fakat artık eşimin ilgisi azaldı bana bir takım şüphelerim vardı yakın zamanda yeni bir hesap açmış kendi adıyla takip ettikleri ve takipçi geneli kız bende fake hesap açıp konuşmaya başladım sohbeti baya ilerletti evli olmadığını sevgilisinin de olmadığını söyledi tamamen baska biri gibi tanıttı ben dayanamadım sohbeti bitirip engelledim sonuçta ben konuştum ama başkalarıyla konuşmaya meyilli olduğunu net bır Sekılde anladım ne yapmalıyım alıp karşıma konuşmalı mıyım çok uzgunum
Kızlar, eşimi fake hesaptan işlettim sonuç hüsran, onunla konuşmalı mıyım?