Sevgilimin eşi bizi yakaladı, ters yaptım, sanırım vicdan azabı çekiyorum biraz, ne yapmam lazım?

Gizli Üye
2 yıllık bir ilişkim var sevgilimi çok seviyorum ama evli ve 2 çocuğu var. Çıkmaya başladığımız ilk zamanlarda karısı mesajlarımızı yakalamıştı, sevgilim başkasının üzerine attı. Biraz kavga gürültü falan derken unutuldu gitti. Ama kadın numaramı kaydetmişti sürekli beni kontrol ediyordu. Biz sevgilimle 2 yıldır hergün birlikteyiz. Yatmadan yatmaya eve gidiyor. Dün yine birlikteydik karısı pat diye aradı onu. Ben senin nerde ne bok yediğini biliyorum o kızlasın demi yine dedi. Ona ev tuttun o evden de çıkmıyorsunuz falan dedi. 1 saat sonra da beni aradı. Kocam yanında mı dedi. Ben de sinirlendim sen ne cüretle beni ariyosun kocanla sorunun varsa defol git kocanla çöz bir daha beni ararsan seni parçalarım dedim. Sevgilim de aldı telefonu elimden ona bağırmaya başladı sen nasıl ararsın bu kızı, ben sana çocuklara bakmıyor muyum aç mısın açıkta mısın paranı vermiyor muyum ne istersen onu yap demiyor muyum akşam olunca evine gelmiyor muyum sana ne lan ben dışardayken kimleyim napiyorum dedi. Kadın da ağlamaya başladı. Sanırım üzüldüm biraz vicdanıma dokundu. Ben napicam sevdiğim adamdan da ayrılamam çok zorlanmaya başladım bu durumlardan bir çıkar yol söyleyin lütfen
Güncellemeler
+1 yıl
Ben kimseyi kimsenin evinden yatağından zorla almadım. Teklif ettim kabul edildim. O da kadın olsaymış da kocasına sahip çıksaymış belki o zaman ben de bu aşka düşmezdim. İyi valla o zaman adamı başıboş etrafa sal biri de koluna takınca tatava yap. Yok öyle.
Sevgilimin eşi bizi yakaladı, ters yaptım, sanırım vicdan azabı çekiyorum biraz, ne yapmam lazım?