Kocamı aldattım pişmanım, ne yapacağım?

Aldatma dediğim başka bir erkekle oturdum bir yerde kahve içtim ve bu adamın bana ilgisi vardı hayatımda biri olduğunu bilmiyordu. Kocama da arkadaşımla buluşcam dedim kız dedim. 2 gündür hastayım pişmanlıktan yataklara düştüm ben napcam
Güncellemeler:
1 ay
Çoğunluk beni suçlamış arkadaşlar ben eşimi seviyorum yeni evliyim. Eşim benimle konuşmuyor bile yüzüme bakmıyor ilgilenmiyor morali bozuk çünkü bu aralar sorunları var bana yansıtıyor hep çok soğuk davranıyor. Elin adamı bülbül gibi konuşuyor ama. Ben napayım bana da yazık polyanayım her gün gülsün diye kostüm bile giydim daha napayım
1 ay
kimse anlamıyor sanki durduk yere aldattım. Aldattım dediğimde arkadaşımla kahve içmek hepsi bu başka bir şey yok. Buna aldatmak bile denmez. Benim adama ilgim yok. Sadece yalan söyledim alt tarafı sanki yattım biriyle boş boş yorumlar aldatmadım ben sadece yalan söyledim. O da her gün yalan söylüyor canı sıkkın diye hıncını benden alıyor hiç kimse bunları görmez duymaz ama her gün işten gelip hayatı bana zehir eden o yalan söyleyen o ben kafamı dinlemek için kahve içmişim çok mu
Kocamı aldattım pişmanım, ne yapacağım?
272
126
Görüşünü yaz