Peşinizi bırakmayan eski sevgiliden kurtulmak için bulduğunuz en yaratıcı çözüm neydi?

Shivers u
Peşinizi bırakmayan eski sevgiliden kurtulmak için bulduğunuz en yaratıcı çözüm neydi?
Bugün bir arkadaşımla konuştum. Eski sevgilisinden kurtulmak için uyguladığı plâna çok güldüm 😃 Ayrıldığı sevgilisi peşini bırakmayınca bir arkadaşıyla plan kuruyorlar ve bir odaya morg görüntüsü veriyorlar. Üstüne beyaz bir çarşaf atıyorlar. Ortak arkadaşları bunun fotoğrafını çekiyor ve kıza atıyor öldü diye ve kız buna inanıp uzun zaman göz yaşı döküyor. Yıllar sonra yolda karşılaşıyorlar kız sen ölmemiş miydin diye soruyor 😃
Peşinizi bırakmayan eski sevgiliden kurtulmak için bulduğunuz en yaratıcı çözüm neydi?