Aklinda birinin olmadigini soyluyor ama yaptiklariyla celisiyor ne yapmaliyim?

Gizli Üye
Herkese merhaba. Ben 6 ay once biriyle iliskiye basladim 3 aylik iliskimiz oldu ayrildik ve 3 ay ayri kaldiktan sonra onun istegiyle baristik. Biz ayri sehirlerdeyiz ama sık sık gorusuyoruz ayriligimizdan once bir gun beraber ictik o da icini bana döktü eski sevgilisinden bahsetmisti bana hicbir zaman aşık olamayacagini ama beni sevdigini soyledi, bundan sonra kimse icin kendini yormayacagini sadece huzur istedigini beni sıgınagı olarak gordugunu soyledi. Ben bu sozleri uzerine cok uzulmustum. Acaba hala o kizi mi seviyor vs diye kurmaya basladim ve acikcasi yaptigi bircok sey onu unutamadigini belliediyordu zaten. Onu da huzursuz ediyordum ve tartismalarimiz artinca ayrildik. 3 hafta once baristik bana kendisi mesaj atti hicbir seyin yolunda gitmedigini, benim dusundugumun aksine beni cok sevdigini soyledi. Bir kez daha deniyoruz. Gecenlerde beraberdik tekrar ona aklinda biri olup olmadigini sordum ve bana dediki aklimda biri olsa nolur olmasa nolur yanimda su an kim var sen varsin surekli kafanda kurup durma kendini de beni de yorarsin bir adım oteye gidemeyiz dedi. Merak ediyor musun aklimda biri oldugunu diye sordu ben de cevabindan korktugumu hissettim ve hayir dedim. Bizim iliskimizi etkileyecek bir durum olmadigini soyledi. Sizce ne yapmaliyim acıkca konusmali miyim yoksa bitirmeli miyim?
Aklinda birinin olmadigini soyluyor ama yaptiklariyla celisiyor ne yapmaliyim?
2
4
Görüşünü yaz