Telefonu daima sessizde olan sevgili şüphe uyandırır mı?

Seslide kullanamıyorum, bildirim sesine gıcık oluyorum 😒Telefonu daima sessizde olan sevgili şüphe uyandırır mı?
Güncellemeler:
Titreşim de kapalı 🤦‍♀️ hatta titreşim daha kötü 🤦‍♀️

2|1
8383

En İyi Kız Görüşleri

• Ayy benimki de hep sessizde eski sevgilimin dikkatini çekmişti sen birşeyler mi karıştırıyorsun neden telefonun sessizde deyip kavga çıkarmıştı. Bir de tanımadığım kişilerin telefonunu açmıyordum ondan da kıllanmıştı, neden açmıyormuşum falan filan..

Neyse ki geç olmadan tekmeyi bastım :D

2|0
    0|0
  • Hayır, uyandırmaz. Ben de sürekli olarak telefonumu sessize alırım. Alışkanlık olmuş. Bir de telefon çaldığında açmayacağı varsa da açası geliyor insanın. Bu yüzden sessizde kalması daha iyi.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

8181
  • telefonum sinema ve veli tolantısı harici sessizde hiç olmadı

1|0
    0|1
  • Hep sessizde olur telefonum ama bu şüphe duyulacak bir durum değil bence alışkanlık.

1|0
    0|0
  • Uyandırır. 🤔

2|3
    0|2
  • Hayır uyandırmaz

1|0
    0|0
  • Genelde telefonum kapalı :)

1|0
    0|1
  • Şüphe içini kemiren fareye dönüşür

1|0
    0|0
  • Evet uyandırabilir

1|0
    0|0
  • Şüpheli durum

1|0
    0|0
  • Benim telefonumda genelde sessizdedir. Sessizden çıkardığım zaman nadirdir. Kafasında kurmaz insan durduk yere birşey ancak gerçekten varsa kuruntu yapılacak bir şey ortaya dökülür zamanı gelince. Sürekli sessizde ve geç dönüyorsa EGO’sunu okşadığımı düşünürüm.

2|0
    0|0
  • Bir insan özel bir yasak, durum, sakınca olmadıkça nedrn telefonunu sesdize alsın ki? Madem mesaj bildirim sesine gıcık oluyor ayarlardan daha hoş bir ses srçsin. Evet güvensizlik yaratan bir durum ve çok şüpheli...

1|0
    0|0
  • karşıdaki kişinin karakterine bağlı durum. iş dolayısıyla falan sessizdeyse telefon normaldir. ama gün içinde sürekli sessizdeyse anlarım ki rahatsız edilmek istemiyor. neden acaba? aldatma durumu mu söz konusu? şüphe uyandırmıyor değil.

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsun olmasın sessizde dşsşsşdisid ilerde sevgilim olsada sırf bu huyumdan hiç şüphe çekmezdim herhaşde şdidisis

2|1
    0|0
    • Kanka senin ki benimkinden de sessiz şddşsi benim ki titreşimde

• kgkfodls ben telefonu aldım alalı sadece birisi ya arayacaksa açıktır veya bildiri mesajı lazım ise yoksa her zaman sessizde 😂

• Telefon seninle buluştuğunda ters kapamak, yazı karakterini küçük yapmak, sessize alma gibi şeyler şüphe uyandırabilir. Kısaca sana ters gelen her şey karşı tarafa da ters gelip güven boşluğu yaratabilirsin.

1|0
    0|0
  • Sessiz kullanıyorum çünkü o bildirim seslerini sevmiyorum. Ancak şifresiz kullanıyorum. Eğer şifre kullansam dahi erkek arkadaşım bunu bilir. O yüzden sorun yok.

1|1
    0|0
  • bence açıklayıcı oluyor kglslls

1|1
    0|0
  • Zil sesi acik ama bildirim sesi hep kapalidir bende. Titreşim açık tabii. Sevmiyorum her mesaj ve bildirimde ses gelmesini. Bu sevgili varken de yokken de aynıdır yani birinden bir şey sakladığım için değil.

1|0
    0|0
  • Sessiz kullanmam ama arada bildirim sesleri sağlam tepemi attiriyor... soruna gelince de benim açımdan şüphe uyandırmaz o da rahatsız olduğundan dolayı o şekilde kullanıyordur

1|0
    0|0
  • Senin yanındayken seninle vakit geçirmek için de sessize alıyor olabilir. Ama her zaman bir ihtimal vardır tabi.

1|0
    0|0
  • Her dakika bildirim geliyor bu yüzden sessizde kullanıyorum bu neden şüphe uyandırsın ki? Lakin telefonun sessizde olmasının yanı sıra sürekli gizleme çabasındaysa ve yanından ayırmıyorsa bu şüphelendirir.

1|0
    0|0
  • Sorarım neden sessize aldığını iş çevresi yüzünden belki çok arandığı için mantıklı bir açıklama yaparsa sorun değil ama baktim ki kıvırıyor. takibe alrim

1|0
    0|0
  • Şüphelenmem gereken 1. kural eşimin telefonu sessizdeyse bittiği andır

1|1
    0|0
  • Aksamdan sonra rahatsiz edilmeye sevmem o yüzden sessize alırım. Ama gündüzleri sesi acık olur sadece bildirim seslerini kapatırım sinir olurum dıt dıt susmaz

1|0
    0|0
  • Eğer istediğim zaman telefonuna bakmama izin veriyosa bişey saklamiyosa fark etmez. Benim aradiğimi mesaj attiğimı görsün yeter

2|0
    0|0
  • Genelde sessizde hadi belki yanındayken açarım ailem ararsa diyerek ama normalde sessizde. Yanımda da sessiz tutması ya süphe duyuyorsa insan ona da kıl olur

0|0
    0|0
  • Uyandırmaz ama sürekli görmüyorsa sinir bozucu olur

1|0
    0|0
  • ıphonenun bildirim sesini seviyorum ama bende msjda filan kapalı tutuyorum😂

1|0
    0|0
  • Sesli çok rahatsız ediyor ondan dolayı hep sessizde

1|0
    0|0
  • Bende şüphe vb uyanmaz. Kimin ne yaptığını net olarak anlar ve bilirim. Ayık olmak lazım. Acabalarla yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi zevkine göre bn sessiz de bırakmayı sevmiyor acil bir şey olursa cvp veririm diye o da sessizde bırakmayı seviyor demek ki. Bunda şüphe duyacak bişey yok bence

1|0
    0|0
  • Bence uyandırabilir. Telefonu sessize alması için mantıklı bir cevabı yoksa

1|0
    0|0
  • seni kıllandırmak istemem ama ya bir haltlar karıştırıyor ya da m*nyak bir sevgilin var

1|0
    0|0
  • Hayır eğer sürekli bu bahaneyle duymuyosa evet ama ben alışkanlıktan dolayı hep sessizden çıkarmayı unutup öyle kullanıyorum onun dışında uyandırmaz

1|0
    0|0
  • Ben bildirimleri direk kapatıyorum görüldü okunda görülme bile kapalı amakimseylede konuşmıyorum 😂

1|0
    0|0
  • İlk önce olduğu ortamlara bak çalışma ortamları yani sosyal birimi arkadaşlarıyla kinusyormu aile ortamı nasıl arayan Akarbaşı çok var mı eğer bunlar yoksa ve devamlı seesizde ise suphelen

1|0
    0|0
  • Sessiz mod kullandığım için sorun etmezdim açıkçası. Hatta yanımda sürekli mesaj ve bildirim sesi gelmesi rahatsız ederdi.

1|0
    0|0
  • Evet şüphe uyandırır tabiki gece gündüz sessiz ise yanımda telini açıp konuşmak istemiyorsa.

1|1
    0|1
  • Çoğu zaman titreşimi de kapatıp kullanırım görürsem dönerim karşı tarafa

1|0
    0|0
  • Sevgili dediğin şüphe uyandırmamalı sen ona o da sana sonuna kadar güvenmeli

1|0
    0|0
  • Aynen bende sessizde, yoksa şüpheli bir durum olduğundan değil

1|0
    0|0
  • 4 gündür telefonum uçakta ve titreşime her zaman kullanırım WiFi sadece açık

1|0
    0|0
  • Tabiki şüphe uyandırır. Hem sessiz, hemde cebindeyse bu şüphe kat be kat artar.

1|0
    0|0
  • Bende uyandırmaz çünkü ben de çoğu zaman sessizde kullanıyorum eğer beklediğim önemli bir mesaj yoksa

1|0
    0|0
  • Belki sessiz hoşumuza gidiyor
    Ve kulağımız rahat ediyor
    Oyle insanlar tanıyorum

1|0
    0|0
  • hayır bence. İşi vardır derstedir. Onun için sessize almıştır

1|0
    1|0
  • Telefonumu ne zamandır sessizde kullanıyorum shdjsjdjd

1|0
    0|0
  • Benimki hep sessizde😅 hatta evde olunca uçak modunda😂 bildirimler çok olduğu için rahatsız oluyorum.

1|0
    0|0
  • Valla benimki telefon sahibi olduğum ilk günden beridir sessizde.

2|0
    0|0
  • Bende öyle kullanıyorum.
    Ama bu şüpheli bir durum değil bence.

1|0
    0|0
  • Bildirim ler beni baya rahatsız ediyor hep sessizde

1|1
    0|1
  • Hayır bence hiçbir ilgisi yok benim telimde neredeyse her zaman sessizde

1|1
    0|1