Takıntılı bir aşığınız olsa ne yaparsınız?

Diyelim sürekli karşınıza çıkan, sizinle tanışmak ve konuşmak isteyen biri var. Ne yaparsınız böyle bir durumda?takıntılı aşıkla nasıl başa çıkılır?
takıntılı aşıkla nasıl başa çıkılır?
  • Hoşuma gider, bir şey yapmam.
    A seç
  • Suç duyurusunda bulunurum.
    B seç
  • Arkadaşlarıma bahseder, hava atarım.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
254185

En İyi Erkek Görüşleri

• O kişi ben oluyorum :)
    Gerçekten sevmiştim
    Ama ilk o da sever gibi yaptı
    Sonra istemedi mesaj falan attım
    Engelledi her yerden :)
    Biz de zorla güzellik olmaz tabi

Ben de uzaktan sevmeye alıştım
    6 yıl kadar unutamadım
    Son 2 - 3 yıldır da görmedim
    Ama yine görsem o köz ateşlenir
    Unutulmuyor ki
    Onun yerine başka birinide koyamadım
    Uzaktan görsem bana yetiyordu huzur geliyordu üstüme
    Sesini duysam böyle anlatılmaz yaşanır yani
    Aşk anlatılacak birşey değil yaşayarak anlayabilirsiniz anca

5|0
    0|0
  • Yeterince yorgun biriyim insanlarla uğraşacak vaktim yok. Kendimden uzaklaştırırım.

20|4
    3|0
    • Bu yaşta 🙄

• @Mrs_derya insan yaşla değil yaşantıyla büyür.

• Katılıyorum.

En İyi Kız Görüşleri

• Suç duyurusunda bulunurum olmadı adam toplar güzel bir meydan dayağı atarım.😂
    Malum ülkede kadın ölmeden harekete geçmiyorlar fksbfhfhsh kendi işimi kendim görürüm :d

4|4
    0|3
  • Suç duyurusunda bulundum pek işe yaramadi ama malesef..

3|7
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

252183
  • Manyağın teki vardı, 3 sene peşimi bırakmadı. Arkadaşlarıma benimle alakalı saçma sapan şeyler anlatıyordu. Bana herkesin içinde hakaretler ediyordu... Buraya saysam ohoooo... Ne dese sustum. Duvar gibi görmezden geldim. Çıldırdı.

1|0
    0|0
  • Sınırını aşıyorsa dava ederim

4|4
    0|1
  • Suç duyurusunda bulunurum.

3|3
    0|2
    • Suç duyurusunda bulunurken ne diyeceksin;)

• Anılcım de da bağlacının veya ekinin yazımını bir araştır istersem güzelim. Adam doğru yazmış sen niteliksizsin :) dahi anlamında de da ayrı yazılır. :)

• Küçük hanım ‘da doğru yazmış bu arada :)

• Aşırı rahatsız ederse mahkemeye veririm.

2|2
    0|3
  • Hoşuma gider. :P

0|1
    0|0
  • Ben öyle biriydim sevdiğim adamı 4 yıl boyunca takip ettim. Gittiği her yeri, tüm arkadaşlarını, 7 sülalesini biliyordum. 5700 takipçisini tek tek stalklayıp fotoğrafını beğendiği kızlara mesajlar attım. Defalarca numarasını değiştirdi hepsini buldum. Evine hangi marka ne alıyorsa biliyordum. Hiçbir zaman istemedi beni hoşlanmadı sevmedi. Bende bıraktım. Umarım günün birinde çok arar beni 😑

1|1
    2|0
  • Takıntı seviyesine gelmişse bunda senin suçununda olma ihtimali yüksek. Kimse kimseyi ilk gordugu anda takıntı haline getirmez. Umut verici davranışlar sergilemiş olabilirsin. Muhtelmelen onu takıntı durumuna getirende bu umut...

1|1
    0|0
  • Vardı zaten, kurtulana kadar neler çektim. Hala da kurtulup kurtulmadığımdan emin değilim. Ara ara rüyama girer ve korkarım gergün ve tetikte hissederek yaşamak kötüdür. Seçeneklere bakılınca bunun hoş birşey olduğunu sananlar önlem almazsa kendini 3. Sayfalarda görebilirler

0|0
    0|0
  • İletişim kurar niyetini ya da nasıl biri olduğunu öğrenmeye çalışırım. İnsanız sonuçta ikimiz de iletişimle sorun çözmek varken neden daha farklı ve çetrefilli bir yol seçeyim ki? Yargılamanın ne faydası var belki de bana hayat ve insanlar hakkında çok şey katabilir ve çoğu iyi ve güzel hissettirebilecek şeyler de olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben tipsiz olduğum için hiçbir kız bana aşık olmaz öyle bir derdim yok. Ben de ne kadar seversem seveyim reddedeceğini ve tipsiz olduğumu bildiğim için yaklaşmam. Bir kız bana aşık olursa , 2 tokat atarım ama o kadar yakışıklı erkek var mal mısın bana aşık oldun derim.

0|0
    1|0
  • Sanırım insanların ciddi anlamda takıntının ne olduğunu bilmeme sorunu var. Aşk konusunda takıntılı insan her şeyi yapar. Birisi size baktı diye gider ona şiddet uygular hatta öldürebilir.

Direkt olarak hayatından çıkarım. Taşınırım, telefon numaramı değiştiririm, sosyal medyadan engellerim.

0|0
    0|0
  • Çok fazla oldu , halende var takıntılı aşık olanlar , hiç bir şey yapmıyorum , farkında değilmişim gibi davranıyorum. Sadece bana aşık yaşlı bir aile dostumuzu azarladığım için gözleri dolup çocuk gibi ağlayışını unutamıyorum.

0|2
    0|0
    • Takıntı normal bence aşk bu ama zarar boyutuna gelmişse tıbbi tedavi gerekiyor çünkü aşk hormonu sevgi ve cinsellik gibi değil hep onu düşünüyorsun

• Bir erkeğe yapılsa başka, kadına yapılsa başka bir durum oluşur.
    Şu da var ki Zorla güzellik olmaz.
    3-5 şansını denersin tavladın tavladın, olmadıysa unuttttttttttt

1|0
    0|0
  • Bir ara başıma gelmişti. şu an da görmüyorum ama evimi gözlüyor, sürekli tehdit ediyordu hayatı zindan edeceğini söylemişti bana ertesi gün sevdiğim çocuğu dövmüş bir kaç kişi toplanıp, sonra beni kolumdan tutup zorla götürmeye kalkmıştı işyerindeki abiler sağolsun, ortada şerefsiz mi yok kardeşim topunun kökünü seveyim. 🖕

0|1
    0|0
  • Döve döve gebertirim ne takıntısı olacakmış eşşek hibi takıntısını bırakacak tek takıntısı ben olacam

5|1
    0|0
  • Benim de vardı cidden başlarda sevimli gibi görünmüştü ama bana münevver karabulut gibi mi olmak istiyorsun diyene kadar.
    Nasıl kurtuldum bir ben bir ailem bilir

0|1
    0|0
  • Hoşuma gider diyen olmuş da ben aşırıya kaçmayacak şekilde yaşadım bunu ve hiç hoş değil. Düşününce sadece senin sevmediğin birinin seni seviyor ve sürekli senle konuşmaya çalışıyor olması bile hoş değil

0|1
    0|0
  • Beni biri böyle takıntılı sevmişti ama ben onu sevmiyodum kötü davranıyodum sonra hoşuma gitmeye başladı ondan sonrada buluşmaya başladık.. o günler güzeldi beee şimdi olsa a şıkkı gibi davranırdım hoşuma giderdi acaba kimin hoşuna gitmez.. bence sevilmek güzel hemde çooook güzel ama sevmek... o cehhennem gibi bişey karşıdaki sevmiyosa, neyse konu dağıldı bence kesinlikle A şıkkı.

2|0
    0|0
  • Benim vardı öyle, bide başka şehirdeydi sürekli telefon açıyor sapık sapık mesajlar yazıyordu ya günde 60a yakın kez arama reddeder mi bir insan? Ben reddettim. En sonunda abim açtı telefonu bağıra çağıra bir sövdü bidaha arayamadı sonra

0|1
    0|0
  • Hoşuma gider diye cevap veren gerizekalılara bunu yaşamış biri olarak en en en uzak durulması gereken tipler olduğunu ve anında suç duyurusunda bulunulması gerektiğini söylüyorum. Böyle bir durum yaşayan varsa korkup ailesine söylememezlik asla yapmasın sonu olmuyor çünkü

0|2
    0|0
  • arkadaslarima anlatirdim, ama hava atmak icin degil, beni ondan korusunlar diye... cünkü öyle takintili insanlar farkina varmadan sana zarar verebilirler

0|2
    0|0
  • De işte ne kadar takıntılı? Yani onu sevmedi diye saplantılı aşığı tarafından öldürülen de var. Gerçekten sevip yıllarca peşinden koşup sonunda evlenen ve evlendiğinde gül gibi bakan da.. Siz hangisini kastediyorsunuz? Ona göre cevabım değişir.

0|0
    0|0
  • Allahimm sen koru yarabbim yeni atlattim cikmadigimiz halde cikiyormusuz gibi davraniyordu belam olmustu resmen kendimi keserim öldürürüm intihar ederim beni sev diye yalvariyordu gercekten cok zor bir durum kendine bisey yapsa bu sefer ben kendimi sorumlu hissedecektim en sonunda kurtuldum Allahim cok sukur bir daha sen başıma verme

0|0
    0|0
  • Hiç biri. Begen8lmek güzeldir. Bana zarar vermedigi, rahatsız edip, huzursuz etmediği sürece ona firsat verir benim icin neler yapabilecegini görürdüm...

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.. Hayatımda biri yoksa kendisiyle konuşurum kafa yapımda uyarsa konuşmaya devam edebilirim ama hayatımda biri varsa ya da hayatıma birini almak istemiyorsam yine konuşur olmayacağını güzel uygun bir dille anlatırım...

0|0
    0|0
  • Oldu 1 kere ki asla tanıdığım biri değildi. Sanki evimin önünde yatıyor da nereye gittiğimi bilip geliyor her yerde o ve pis donuk bakışlarını hatırlıyorum kimse yaşamasın

0|0
    0|0
  • Vallaaaaaa ben takıntılı aşığım olunca ytıpe bakarım en azından doğru soyluoooom tıpı iyiyse zaten takıntılı biraz sürünsün sonra fikrim değişebilir vallaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar arkadaşım bazı erkekler ne olacak hava atarım ortam da der ama o iş o kdr kolay değil bu durumu yaşamış biri olarak başka kızlarla sevgili olduğumda sebepsizce ağlayarak ayrıldıklarında farkettim kendisi olmasa bile gölgesi etrafında bu da seni rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • Vardı bı ara her gün mesaj atardı bı siteden. arklarimla konusutuklarimizi bile dinlerdi. hemde baya yani bulamadım ama kim olduğunu.

0|1
    0|0
  • Var zaten öyle 2 kişi var hemde engelliyorum her yerden sosyal medyadan komple engelliyorum ona rağmen sürekli sahte hesap açıp istek atıyorlar Allahtan kişisel numaramı bilmiyorlar.

0|1
    0|0
  • Tantili deyip gecmeyin beni bir erkekle bile konustum diye cocuğu dovmeye kalkiyordu hic iyi bisey degil ayrilamiyordum tehtit ediyordu zor kurtuldum hala degistirmemis cikma tarihimizi falan bide ben sosyal medyayi kapattim telefon degistirdim zor kurtuldum şakası yok takintili deyip gecmeyin.

0|1
    0|0
  • Saplantılı aşk, aslında aşk da değildir. Bir "sahip olma" ediminin sonucudur. O sahip olma durumu gerçekleşince, aşk, yerini sıkılganlığa bırakır. Sevmiyorum saplantılı insanları ve boktan aşklarını.

1|0
    0|0
  • Aşırı takıntılı değilde daha çok ilgiliyse hoşuma gider ama takıntı ve ilgi arasında dünyalar kadar fark var bu sebeple çok takıntılıysa aileme falan anlatırım aşırı takıntılıysa suç duyurusunda bulunurum.

1|0
    0|0
  • Gencken oldu. Kendisinden daha takintilisina havale edip sorunu kokten cozmustum 👍

0|2
    0|0
  • Duzgun biriyse sans veririm.. kendini ya da beni kesme potansiyeli varsa da kacarim veya kendimden soguturum..

2|0
    0|0
  • Takıntılı aşık benim ama rahatsız etmem
    Bana , daha doğrusu gerçek bir aşığa yakışmaz
    Eğer o da isterse flört ederiz
    İstemezse de maalesef sevmeye devam ederim

2|0
    0|0
  • D şıkkı. Rahatsızlığı engelleyebildiğim sürece birşey yapmam. Hoşuma da gitmez. Engellemek için de olsa, istemediğim birine zaman harcamak beni sinir eder.

0|1
    0|0
  • Ben de böyle bir durum olmuştu 2 yıl oldu bu durumun sürmesi oh engelledim her yerden sildim ettim fakat beni gördüğünde de peşimi bırakmazdı aileme söyledim suanlik bir durum yok

0|1
    0|0
  • Kendimden uzaklaştırırım, bir insanı umutla doldurup sonrasında acı çektirmektense, nefret ettiği biri olmayı yeğlerim.

0|0
    0|0
  • İnsanın hoşuna gideceği bir durum değil ki.
    Lise dönemimde yaşadım böyle bir şey ve gerçekten korkutucu oluyor.
    Evime kadar takip etmeler derken en sonunda aileme durumdan bahsetmiştim ben.

0|0
    0|0
  • eğer aşk var sa takıntı değldir o takıntı bağımlılıklık bağımlı derecesinde seven ve hayatım da engel bır durum acıyorsa bunu ona ılk başta sozsuz anlatmak gerek...

0|0
    0|0
  • 6 yıl boyunca bu durumla savaşmış birisi olaraktan, eğer takıntı seviyesi şizofren evresine gelmiş birisi ise suç duyurusu bile yeterli kalmıyor

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir his. Evlendikten sonra başıma gelmedi mantıklı insansa da zaten takıntı aşık olduğunu belli etmez.

0|0
    0|0
  • Allah düşmanımın başına ne dost diye, ne de sevgili diye vermesin böyle insanları. Kulağa güzel geliyor ama inanın değil arkadaşlar. Birebir yaşadım bu saplantılı aşık olaylarını ve çekmediğim sıkıntı kalmadı. Siz siz olun, çok sevilmenin değil de güzel sevilmenin duacısı olun. Geçirmeyin içinizden böyle şeyleri. Uzak durun.

0|0
    0|0
  • Eğer bende ondan hoşlanırsam onunla devam ederim hoşlanmazsam uzak dururum aynı zamanda sevgilim varsa yine uzak dururum

0|0
    0|0
  • Çok tehlikeli bir durumdur. Derhal bu tehlike izlenmeli ve gereği yapılmalı. İnsanın başını belaya sokabilir.

0|0
    0|0
  • Malesef yaşadım özenilecek güzel birşey değil tehditler aldım şehir değiştirdim numaramı değiştirdim bir kadının başına gelebilecek en kötü şey olabilir 1 sene tedirgin adım attım şükür ki kurtuldum savcılığada verdim fakat sanırım işe el atılması için tecavüze uğrayıp, şiddet görmem gerekiyordu neyseki kendi çabalarımla kurtuldum 👊🏻

0|0
    0|0
  • Ne kadar takıntılı olduğuna göre her şey değişir zararsızsa güzel bile ama zararlıysa olmaz olsun öyle takıntı.

0|0
    0|0
  • Önce bulakta sonra bakarız takıntısı var mı yoook mu 🙄

1|0
    0|0
  • Aynısı bende olmuştu çocuk 3 yıldır sürekli mesaj atıyor fakat sevmediğim için cevap vermedim. Kalbini kıracak incittecek bişey de yapmadım uzak durdum

0|1
    0|0
Daha Fazla
385
Yükleniyor...