10 kere reddedilmek eziklik midir?

Ben tipsizim ve 10 kere reddedildim. Sanki teklif eden de , reddeden de benmişim gibi "Eziikkkk !!" falan diyorlar. Yani kızlar kabul etmiyor kabak gene benim başıma patlıyor. Tamam tipsizim tamam hiçbir kız bana bakmaz. Ezik olduğumu da kabul ediyorum. Ama reddedildiğim için ezik değilim , ezik olduğum için eziğim. Özgüvensizim ama reddedildiğim için değil , veya özgüvensizim diye reddedilmiyorum , tipsiz olduğum için reddediliyorum. Sevgililik işleri tiple alakalı değil diyen varsa tamamiyle yanılıyor. Onlar kabul etmedi yani ben ne yapıyım? tavsiye : Erkek ol ! çık karşısına vur yumruğunu masaya benimsin ! de. Sonra kız da polisi arasın , uğraş dur.

0|0
46

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bu soruları sormaktan bıkmadın mı

0|1
    0|0
    • 1gün

İnan bana param var , işim var , herşeyim normal. Hayatımdaki tek problem bu. O yüzden benim başka bir soru sorduğumu göremezsin.

• 1gün

Adamın derdi var herkes dert ettiğini konuşur.

• Neden eziklik olsun ki

0|0
    0|0
  • Ne zorladın

0|0
    0|0
  • eziklik ama büyük harf ile bak şöyle EZİKLİK

0|0
    0|0
    • 1gün

Ama seninle alakalı bir durum değil ki. Sen teklifi yaptın kabul etmedi. Sırf o kabul etmedi diye niye ezik olasın? Eziklik farklı bir durum. Mesela ben de eziğim ama reddedilmeden önce de eziktim.

• 1gün

İşte o dediğin şey özgüven oluyor.

• 1gün

ne olduğunu sen daha iyi bilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorun ya özgüven ya açıldığın kızlar kanka. Konu direkt troll zaten ama tiple alakası olmadığını yine de belirteyim. Allah affetsin suratına tükürmeyeceğin bir arkadaşım Estonya'da a. koyuyordu ortalığın

0|1
    0|0
    • 1gün

Onun başarısı benim başarısızlığımı örtmez. Örnek de olamaz. Bu milli piyango gibi birşey. Milyon kişi alıyor ama 1 kişiye çıkıyor falan. Şu adama milli piyango çıkmış biz de gidip alalım demiyoruz sonuçta. Her neyse , özgüven diye birşeyin olduğunu düşünmüyorum. Örneğine rastlamadım. Kızlar sadece tipsiz erkekleri arkadaş olarak görüyorlar bu kadar problem bu yani.

• 1gün

Sorun zekaymış , aşmakta kolay gelsin

• 21saat

Zekasız olup da yapan arkadaşlarım da var.

• Değildir de, özgüvensiz olmaya gerek yok.
    Karşındaki kız sonuçta. Onları gözünde fazla büyütme. Sonuçta genel boyları 1.60 civarı :D reddedilsen, dünya da başka kız mı yokmuş gibi düşün.

0|0
    0|0
  • Ben 100 kere reddedildim ezik miyim şimdi hahaha 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 1gün

Sen benden görünüş olarak daha iyisin, sen bile 100 kere reddedildiysen , benim 11. yi denememe gerek yok.

• Nasıl yaptın ben 1 kere bile yapamadım bir yapsam belki içimdeki gidecek

0|0
    0|0
    • 21saat

Bence yapma zaten. Hayatta yaşanılabilecek en kötü his reddedilme hissi.

• O kızların 4mk üzme kendini cansın sen

0|0
    0|0
  • Evet eziklim malesef

0|0
    0|0
    • 1gün

Tamam da reddedilmekle ne alakası var. Eziklik ezikliktir. Reddedilmek seninle değil karşı tarafla ilgili bir durumdur. Sonuç olarak sen teklif ediyorsun geri dönüşü karşı taraf yapıyor sen değil.

Yükleniyor...