“Uyudun mu?” bu mesajı atan sevgiliye ne denir ki?

Gizli Üye
Aşkkuşlarım selammm,

Şu an o kadar sinirliyim ki çok acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Sinirlendiğim kişi tabii ki erkek arkadaşım. Kendisi ile akşam üzeri sinemaya gittik, sonra bana evde arkadaşlarıyla oyun oynayacaklarını söyledi; benim de ders çalışmam gerekiyordu zaten. Neyse, bir şey demeyip eve geçtim. Fakat daha sonra saatlerce sesi çıkmadı, ben de merak ettim ne zaman arayacak bakalım diye, onun aramasını bekleyip yazmadım.

Saatler sonra, gecenin bir yarısı, gönderdiği mesaj şu:
uyudun mu?
Saate dikkat etmenizi istiyorum, o saate kadar yazmamış! Sinirden uyumadığımı biliyor, bir de “uyudun mu?” diyor. Ya kesin bile bile yapiyor! Yavuz hırsız muhabbeti erkeklerdeki..
Ne cevap verilir bu adama? 😤
Güncellemeler
+1 yıl
Uyudum :))) Canlarım elleriniz dert görmesin... Sizi dinledim valla...
bakın ama sonra neler oldu:
“Uyudun mu?” Mesajı Atan Sevgilime Ne Cevap Vermeliyim Diye Size Sormuştum, Bakın Sonra Neler Oldu! ↗
“Uyudun mu?” bu mesajı atan sevgiliye ne denir ki?