“Uyudun mu?” bu mesajı atan sevgiliye ne denir ki?

Aşkkuşlarım selammm,

Şu an o kadar sinirliyim ki çok acil yorumlarınıza ihtiyacım var. Sinirlendiğim kişi tabii ki erkek arkadaşım. Kendisi ile akşam üzeri sinemaya gittik, sonra bana evde arkadaşlarıyla oyun oynayacaklarını söyledi; benim de ders çalışmam gerekiyordu zaten. Neyse, bir şey demeyip eve geçtim. Fakat daha sonra saatlerce sesi çıkmadı, ben de merak ettim ne zaman arayacak bakalım diye, onun aramasını bekleyip yazmadım.

Saatler sonra, gecenin bir yarısı, gönderdiği mesaj şu:
uyudun mu?
uyudun mu?

Saate dikkat etmenizi istiyorum, o saate kadar yazmamış! Sinirden uyumadığımı biliyor, bir de “uyudun mu?” diyor. Ya kesin bile bile yapiyor! Yavuz hırsız muhabbeti erkeklerdeki..
Ne cevap verilir bu adama? 😤
Güncellemeler:
6gün
Uyudum :))) Canlarım elleriniz dert görmesin... Sizi dinledim valla...
bakın ama sonra neler oldu:
“Uyudun mu?” Mesajı Atan Sevgilime Ne Cevap Vermeliyim Diye Size Sormuştum, Bakın Sonra Neler Oldu! ↗

2|5
254239

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam şekil yapayım derken hayatının hatasını yapmış 😂

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 253

• Oyuna dalınca gözü hiçbir şeyi görmeyen erkek modeli… Hadi zaman nasıl geçti fark etmedin yaptın bir hata, kusura bakma diyeceğine bir de böyle mesaj hof allam. Tam sinir krizlik. Hiçbir şey deme :/

17|6
    3|0
  • Kizlarsoruyor sitesinde ne yazayım diye sordum oradakiler cevaplara göre cevap yazacağım de

18|8
    5|1
  • He uyudum, rüyadan yazıyorum.

6|5
    2|0
  • Görüldü at : D

20|5
    5|0
  • İnsanları bu kadar sıkboğaz etmeyin bence.

15|4
    2|0
  • Totomda pireler uçuşuyor şu an de.

2|2
    5|0
    • 7gün

bu zaten soru da gecıyor erkek arkadasım sevgılım demiyor zaten sevgıyı de haketmıyorr

• Halay çekiyoruz deseydin

1|0
    0|0
  • Çok sinir olurdum ben olsam, açıklama yapacağına bir de uyudun mu diye mesaj atılır mı ya 😒 erkekler arkadaşlarını bulunca dünyayı unutmak zorunda sanki… sen bilirsin ama bence şu an bişi deme.

3|1
    0|0
    • 7gün

Zaten şu an bir şey desem kavga koparacağım bilmiyorum :/

• Yapmis bir esseklik affet bence 😄😄 sonucta aldatmamis ya sadece oyun oynamis kuzum ya abartiyorsun sjsjjjs

2|0
    0|0
    • 7gün

Abartmıyorum bence. Gecenin bir yarısı dalga geçer gibi böyle mesaj atarsa az bile yapıyorum

• Olaya bide şu acidan bakalım. Aldığı çikolatanin ustunde yazan saati beklemis gibi görünüyor. Sen cikolatayi görürsün mutlu olursun diye ozellikle o cikolatayla mesaj gondermis. Buda ince bir detay. O cikolatanin ustunde farkli bir saat dilimi yazsaydi belki o saatte mesaj atardi. Suclayici yaklasmadan niye yazmadin seni bekledim diye bir sor baktın ki verdigi cevaplar alengirli o zaman koy tavrini ortaya.

2|1
    0|0
  • Erkek mantığı basittir, sana söylemiş bu durumu, tabi kendince. O kafasında sana yazmayacağı zaman dilimini “arkadaşlarla oyun oynayacağız” diye beyan etmiş. Sinirlenmene gerek yok. Espri yapmış bir de aklı sıra, hani şirinlik olsun diye işte. Bu kadar çok kasmayın cidden ya, kadın ya da erkek demiyorum ama evlenene kadar her iki tarafın da kendine özel bir alanı var. Bunu anlayın ve buna göre hareket edin.

3|0
    0|0
  • Aslında biraz abartmış olabilir misin? Çünkü o yazmamış ama sen de yazmamışsın. Tarafsız bakarsam affet bence ama kız tarafı olunca ne yaparsan arkandayız 😇😂

Benimki de Instagram'dan yemek fotosu atardı bir dönem paso, bunu yapsak mı şunu yapsak mı... hey gidi günler 😑

2|1
    0|0
  • Uff sevgili olunca her saniye mesajlasmak isteyenleri hic anlamiyorum madem Saat gec oldugunu fark ettin ben uyuyacağım Iyi geceler yaz uyu niye arkadaslariyla gecirdigi zamani cok görüyorsun... Sahsen yanimdaki arkadaslarim Sürekli telefonda olursa rahatsiz olurum bende yani kaliteli zamana engel oluyor...

2|3
    0|0
  • Biraz tuhafca kendi halinde mizah yapmaya çalışmış.. Kızman, triplenmen ise gereksiz bence. 😀 Sana sinema sonu arkadaşlari ile olacağını söylemiş, sende ders çalışcakmişsin.. ona rağmen özlediysen neden ondan bekliyorsun ki? Sen yazıp ya da arasaydın.. herşeyi de Sevgililerinize yüklemeyin, emek tek taraflı değil.. her ufak şeyi de Sorun etmeyin, yıkıcı olmal yerine yapıcı olmayı dene..

1|3
    0|0
  • Ya bir şey diyim mı erkeklerle bunu güzelce konuşmadigin sürece çocuk gibi oyuna maça ya da arkadaşlarıyla muhabbete dalıp unutuyorlar bende yaşadım açıkça dedim ben bu şekilde kendimi değersiz hissediyorum en azından haber ver soyle ya da iyi geceler vs diyelim de hiç beklemeyeyim neden bu çocuk yazmıyor ya diyip paronaya yapmayayim dedim hak verdi ona göre davranildi bir daha

3|0
    0|0
  • Sana bir şey söylemek istiyorum erkeklerin öyle bir derdi yoktur biliyor musun aslında ''biraz daha yazmıyım sinir olsun merak etsin kıskandırayım'' gibi gercekten bu durumlar sadece biz kadınlarda var, eminim ki öyledi o çikolatada denk gelmiştir mutlaka diye düşünüyorum.

3|0
    0|0
  • Senin gibi kızları anlamıyorum. Adam 24 saat sana mı yazsın? Ne güzel düşünmüş yazmış hiç yazmayan sevgililer de var. Sana daygı duyuyorsa kıymet veriyorsa oturda şükret. Kimse 4 4 lük değil baya burnun havada kızım senin. ya da ergensin bilemiyorum...

2|1
    0|0
    • 7gün

Ayrılık sebebim oldu ilgi manyağı insanları anlamıyorum.

• 7gün

@kacak87 kesinlikle katılıyorum, ÇOK doğru!!

• 7gün

@ceylan234 teşekkürlerç

• Çikolatanın üzerinde bu şey gerçekten yazıyorsa o saati beklemiş supriz için.

2|1
    0|0
    • 7gün

Evet Eti Karam Gurme böyle çuklatlar çıkarmış. Ben de çok severim ama konumuz bu değil şimdi :D Sürpriz yapmak isteyebilir ama daha farklı yöntemler deneseymiş keşke

• 7gün

Sen de bir tane çikolatanın üzerine sen beni uyudu zannet. Yazdır foto çek at.

• Bunlar bana abartı geliyor. Nasıl ki zaman zaman sende kız arkadaşların ile ayrı bir zaman geçirme ihtiyacı içindeysen o da aynı şekilde erkek erkeğe bir süre sensiz bir şeyler yapabilmeli. İkiniz ortak bir hayat planlasanız bile her şeyiniz ortak olacak diye bir şey yok. Birey olarak birbirinizden ayrı bir şeyler de yapmalı ve birbirinize saygı duymalısınız. Her daim birbirinizden haber alma isteği, nerde Ne yapıyor, kimle vs her şeyi bilme isteğinin özünde güvensizlik ve paranoyaklık vardır.

2|0
    0|0
  • Uyudum canım , iyi geceler. Yazıp baska bir sey yazmazsan kızdığını anlardı. Ama nedense erkekler kızların yaptığı her şeyi "trip" olarak adlandırıyor.

2|0
    0|0
  • Bence biraz alan tanimak gerek. Sonuçta sevgilin oldugu için yapmaktan keyif aldiğı bir şeyden niye feragat etsin ki. Erkeklerin de öyle çok zevkleri yok. bir oyunlari bir maçlari var mutlularsa yapsinlar yani nolacak.

1|1
    0|0
  • 3|5
    0|1
  • Ben bir kez öyle yapan gereksizin birine cevap verme hatasında bulundum. Şimdilerde beni takmayanı takmıyorum

3|0
    0|0
  • Çocuk oyun oynayacağım demiş zaten sana, Neden büyük bir mesele haline getirdin ki? O zaman söyleseydin arada haber ver ne yapıyorsun diye falan. Tamam demişsin.
    Zaten sana zaman ayırmış gün içerisinde, Sen de ders çalışacağım demişsin.

1|0
    0|0
  • Hem rahatsız etmek istememiş hemde bana kalırsa çikolatadaki saatle uyumlu olsun diye beklemiş olabilir:)
    Benim eski sevgilim ders çalışcam bugün derdi ben tüm rahatsız etmek istemezdim o beni akşam gün içerisinde bir ara arardı yoksa oyalıyormuş gibi hissediliyor

2|0
    0|0
  • Çikolatanın üstündeki saati beklemiş , niye yazmadın diye sormak yerine gülüp geç sinirlendiysen , her şeyi kavgaya dönüştürmeyin herkesin kendine ait hayatı istediği gibi değerlendirebilir herkes vaktini , anlaşanlar sevgili olsun anlaşamayanlar birbirine hayatı kısıtlayıp zehir etmesin güzel güzel geçinin

0|0
    0|0
  • Ya bir rahat birakin su adamlari. Ara sira ozgurluk taniyin 😏

1|4
    0|0
  • Derdini skym afedersin de yani lan benim sevgilimle bir kaç gün boyunca konuşmadığım oldu lan olm az nefes alın/aldırın böyle nasıl yaşıyorsunuz?

0|3
    0|0
  • Bence komik olmuş saat gofretin üzerindeki saate denk gelince komik bulup seninle paylaşmış işte. Boş boş hayatım napıyorsun diye sorup durmaktan iyidir.

1|0
    0|0
  • Bence çikolatanın üzerindeki saati beklemiş romantik bir hareket ne olmuş arkadaşlarıyla zaman geçirmişse tasma takın bari salin artık şu adamları ya yazık 😂

3|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    223

Erkekler Ne Diyor 238

• Şu an uyuyorum, sinyal sesinden sonra mesajını bırakabilirsin. Yaz.

9|0
    1|0
  • Duştan yeni çıktım, bornozla uzanıyorum denir kudursun idne 😂

49|13
    6|5
  • Çikolatadaki saat utansın, adamım suçu ne?

17|6
    1|0
  • Seni nasıl kızdıracağını iyi biliyor.

4|2
    0|1
    • 7gün

Yavuz a onerim biraz daha ilgili olsun insan erken yazar sevdiğini hiç merak etmez mi be

• Evet uyuyorum aşkım. 😅

1|0
    0|0
  • Aman boşver.

5|4
    0|0
    • 7gün

Erkeklerin ortak taktiği mi bu 🙄

• 7gün

Sence :/ Sinir küpü etti beyefendi, geleyiim fikir alayım dedim. İyi nöbetler bu arada.

• 7gün

Güvenilir biri olabilirsin ama benim sevgilim buraya girse baya bozulurdum. Her neyse böyle küçük şeyler için birbirinizi uzmeyin 🙏 teşekkür ederim

• Goruldu yap cevap verme, deli olsun, cebap niye yok derse, uyuyordum dersin :)

5|0
    0|0
    • 7gün

Görüldü attım zaten, oh olsun gjjk sabaha kadar yazmayacağım sanırım. Dayanabilirsem 😤😤

• 7gün

Buradan aldığım gazla direnirim valla, bittin oğlum 🙄🙄

• 7gün

Beter olsun, yazma kiz dayan, hatta git gercekten uyu, o da bir heves yaz diye beklesin, uykudan sızsın kalsin :)

• O kadar süre yazmayıp bunu diyorsa tribi hak etmiş bence :) Erkek dayanışması yapamayacağım.

3|0
    0|0
    • 7gün

Tarafsız biri 👏👏

• Kusura bakma, sevgilisi varken,
    Gece yarısına kadar erkek arkadaşlarıyla bilgisayar başında oyun oynayan,
    Zati muhterem den, Ne sevgili çıkar ne de koca.
    insanlardan yapamadıklarını beklemek yerine,
    Seçimlerinizi daha dikkatli yapın.

1|0
    0|0
  • Belki o saate kadar işi varmıştır da ondan yazamamıştır. Sevgilim bana o saate kadar yazmasa sonra bunu atsa açıklama ister sonra başka bir cevap verirdim :D

2|0
    0|0
    • 7gün

Arkadaşlarıyla oyundaydı ya ne işi olacak o saatte :/

• 7gün

Yani oyun bizim için bazı işlerden daha ciddi bir mesele olduğu içün birşey diyemicem :)

• Ne yani sırf o karam da ki 1:16 muhabbeti sana satmak için 1:16 saatini bekleyen aptal var mı gerçekten? Ahsh ulan romantik olduklarını sanıyorlar 😂

1|2
    0|0
    • 7gün

Yok onun şapşallığı doğuştan, bunu satmayı bile düşünememiştir kesin. Arkadaşlarıyla oyuna dalan çocuk gibi ya sinir küpüyüm 🙄😤

• demek o da senin mesajını veya aramanı beklemiş ki hani mesaj atmadın bunca saattir uyudun mu diye kibarca gönderme yapmış ;)

2|0
    0|0
    • 7gün

Ben eve gidip ders çalışacağım diyorum o oyun oynamaya gidiyor kim aramalı sence? Eve gittin mi diye bile sormadı...

• 7gün

😤😤

• 7gün

ya hadi ama bırak ergen gibi davranmayı olumlu adımlar atın trip atmayın

• Bu yüzden erkekleri soğutuyorsunuz. Abi sen yazsaydın isin bittiğinde. Ne kaybedersin. Demek ki onun işi yeni bitmiş. Sen haber verdin mi benim isim bttti diye

1|0
    0|0
    • 7gün

İnsan sevgilisi eve gitti mi diye aramaz mı, hiç mi merak etmez?

• 7gün

Kaç yaşında hanımefendisin arasa çok güzel olurdu ama aramadı diye sinirlenmek yıpratır insani.

• Niye sinirlisin ki, oyun oynucam demiş oyunu da o saatte bitmiş. Gayet normal uyudun mu diye de mesaj atmış. Hiç yazmasa hiç yazmadın, yazsa bu saatte yazdın. Bence çok takılma boyle seylere. Arada bırak sahsi aktiviteler de yapsın anlayış göster. Kazanan sen olursun...

2|1
    0|0
  • cocuk cikolata kagıdınin üstündeki saat ve üstünde yazan " uyudun mu " yazisi ile jest yapmis ayni zamani denk getirmek icin beklemis ama neymis küçük hanım sinirliymiş

1|0
    0|0
  • anladık sevgilin var ve uyudun mu diye soruyor, insanların bir sürü derdi var sen buna sinirleniyorsun

3|1
    1|0
  • Olay olay olaylar. Sevgili üç saat olmuş yazmamış aramamış. Bence vurmalısın onu ama özel bir silahla. Mermiyi yediğinde hemen ölmesin en az üç saaat can çektirsin. Öyle bir silahla vurmalısın ki görsün üç saat aramamanın sendeki ızdırabını hissetsin.

1|0
    0|0
  • bazen diyorum ki "gerizekalılık kızlarda genetik bir özellik mi acaba"

1|1
    3|0
  • Ne alakası var , neyine sinirlendin bunun şimdi? Uyumlu olsun diye bilerek o saati beklemiş bu da demek oluyor ki daha önceden aklındaymışsın zaten. Hadi onu da geçtim her saat sana yazmak zorunda değil ki?

0|0
    0|0
  • Gereksiz trip ve lüzumsuz bir durum. İyi ki sevgilim değildin anında terk edilirdin. Allah sevgilinin yardımcısı olsun.
    İlginç bir strateji...

2|0
    0|0
  • yoo uyumadim. bir...(erkek ark ismi) kendisini cok yalniz hissettigi icin moraki cok bozuktuda teselli ettim. nesesi baya yerine geldi. cok yorgunum simdi uyuyacagim. iyi geceler. de yat sabaha kadar teselli nasil ettigini dsunsun 😅😅😅

0|1
    0|0
  • Çocuk çikolatada ki yazan saat ile birlikte yazmış farkındaysan ufak sürpriz gibi birşey

2|0
    0|0
    • 7gün

Tamam da sürpriz öncesi çuvallamayı ne yapacağız?

• 7gün

O kadar saat ne oyunu ya :/

• 7gün

Ben öğlen 4 gibi uyandım oyun oynamam 15 dakka önce falan bitti. Anlayamazsınız ! :D

• uyudum diyeceksin çevrimiçi olarak kalacaksın yazsada cvp vermeyeceksin bu sefer o sinirden dellenecek çaktın mı köfteyi?

3|0
    0|0
  • klasik gereksiz kız tribi işte belliki saatini beklemiş zaten yanında imiş felan 24 saat yazmak zorundamı bu ne hiddit gereksiz trip allah sabır versin o çocuğa

3|0
    1|0
  • "Ben 'gizli üyeninin' Babası, Evet uyudu" diye bir cevap olabilirdi mesela😊

1|0
    0|0
  • La benim kiz kac saat oldu yazmadi senin ki dondu yine sana...

0|1
    0|0
  • Sen arasaydın o seni aramaya mecbur mu bu değirmenin suyunu sadece o mu taşıyor ben olsam seni biraz izne çıkarırdım döndüğün zamanda muhtemelen ben aramayınca beni arayan biriyle olmuş olurdum.

0|1
    0|0
  • Yat zibar a. k Afrika'da millet açlıktan ölüyor. Sendeki derde bak geç yazmış. Moralini canını sıkan birşey varsa ya umursamican ya hayatından cikaracan

1|0
    0|0
  • Bilerek yapıyorsa, ağzının ortasına kürekle vurulur.

2|0
    0|0
  • Adam 10 numara bir espri yapmış. Artı sırf espri için 1:16'ya kadar beklemiş. Beyler bu kızlardan KEEP OUT

2|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    208
Yükleniyor...