Bir kadına nasıl çıkma teklifi edilir?

Bir ilişkiye başlamak için ilk adımı atacak kişi genellikle erkektir. Bu ilk adımı atmak için nasıl bir yol izlemesi gerekiyor erkeklerin?

Bir kadına nasıl çıkma teklifi edilir?
Çıkma teklifi
Çıkma teklifi

0|0
2158

En İyi Erkek Görüşleri

• Oncelikle yaklasimin onemli oldugunu dusunuyorum. Yaklasimla alakali bayanlarin gozunde sapik olarak nitelendirilebiliyoruz. Genelde gozune ve kulagina hitap edilmeyen erkekler onlara yaklasiminda rahatsiz edici goruluyor. Bayanlar biz erkeklerde diger erkeklerden farklilik gormek istiyor. Biz erkekler genelde teklif etmekten cok, alacagimiz tepkiyi ve kabul gorup gorulmeyisimizi dusunuyoruz. Bu bazen cesaretimizi kiriyor. Vucut dilimiz, fizik ve konusma tarzimiz bizim hakkimizda bilgi veriyor, bunlara ne kadar dikkat edilerek yaklasimda bulunursak kabul edirligimiz o kadar fazla oldugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Lanet çıkasıca ilk adım olayı hep canımı sıkmıştır. Adam gibi niyetimi söylerim hep öyle yaptım. Kimi zaman işe yaradı kimi zaman da yaramadı.

Umrumda da değil. Çünkü kabul ederse o kazanır. Kabul etmezse o kaybeder. Benim için değişen pek birşey yok. Olsa da olur Olmazsa da kafam rahat yani

Bunun beni niye aramıyosunu var
    Neden sormadını var
    Beni düşünmüyorsun gibi saçma çıkışları var falan yani
    Delikanlı bir kız çıkmadı ki ben senden hoşlanıyorum dedikten sonra biraz da o bize sahip çıksın
    Başkasına bakarsan aklını alırım desin
    Hep herşey erkeklerden bekleniyor bu konuda

Son derece bağnaz bir anlayış bu: İLK ADIM

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çocuk gibi benimle çıkarmısın denmez heralde kendiliğinden gelişir ve ilerler böyle şeyler

0|3
    0|0
  • Benimle cikarmisin nedir Allah askina seni seviyorum dersin sen bana karsi ne hisediyoraun bu kadar basit

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• uzun zamandır bakışılan biri ve uzakan tanınan biri ise.. Cesaretle yaklaşıp güzel bir gülümseme ile ''Fütürsuzluğumu hoş görün aam sizi uzun zamandır çok beğeniyorum acaba ciddi anlamda arkadaş olmamız imkanı var mı? Olursa çok mutlu olurum.'' denir teklif yapılır..

1|2
    0|0
  • çıkma teklifi etmek zor birşey değil bence akşam bir kahve içelim veya bir yemek yiyelim, sinemaya gidelim denilebilir devamında akışına bırakmak lazım. ama bunları söylemek bile zor gelmeye başladı insanlar yüzyüze konuşamıyor :( çıkma mı teklif edecek

0|0
    0|0
  • Kadınla önce merdivenli bir yere gidilir. Sonra, "Eeee, şeyyy, çıkalım mı?" denilir. Kadında "Çıkalım mı?" derken? diye cevap verir. "Merdiven yani." Kadında "He tamam çıkalım." diye cevap verir. Bu alıştırma aşamasıydı. Bundan sonra erkeği ilgilendirir artık. Nasıl teklif ediyorsa etsin.

0|0
    0|0
  • Çok eskiden bile çıkma teklifi yoktu.. çok kötü bir soru ya benimle çıkarmısın demek.. :) :) Zaten her iki tarafta belli ediyor kendini.. Çıkma teklifine hiç gerek yok ki.. :)

0|0
    0|0
  • Evlenmek isterim..
    Çıkmak saçma ve basit sevgili mevgili..
    Lise de kızlar çıkma teklifi ederdi bilmediğim için kabul etmezdim..
    Tanımak isteselerdi sohhbet muhabbet kabul ederdim..

1|1
    0|0
  • bir insan ciddi ve samimi niyetler taşıyorsa nasıl yaklaşması gerektiği konusunda çok düşünmemeli. ciddiyet ve samimiyet yeterli. fakat aksi bir durum varsa hem kendinden hem de karşısındakinden korksun. abi tavsiyesi.

0|0
    0|0
  • Ben ilk teklifimi 1 Nisanda etmiştim. Kız hayır derse 1 Nisan demek için. Ama kızın bana ilgisinin 100 de 100 olduğunu ve ve benim onla ilgilendiğimi anladıysam ve sadece ben soru sormuyorsam starbucks güzel başlangıç. Öpüşmeye başlayıp sevgilim demek ap ayrı. Adam akıllı beceremedim bende.

0|0
    0|0
  • Acıkcası ben kukla degilim yani bu ilk adım bilmem ne soytarı işlere girmem ne yazıkki siz bayanlar kendinizi kandırmaya devam edin

0|0
    0|0
  • Dha once hic kimse sna yurumedimi simdi 😂😂😂 kopege essege falan bile yuruyen var ya cok ilginc bir bayansiniz sizi tanimak isterim ben can bu arada memnun oldum 🤗😊

0|0
    0|0
  • Güzel bir bakış sonra yaklaş kendi sıcaklığını ona hissettir sonra sakin ve güzel bir şekilde konuşmaya başla ve bodoslama söyle bende işe yarıyo hayır diyeni görmedim

0|0
    0|0
  • Bayan baksana ne var salak
    Hiç sadece sizden çok etkilenmiştim ama güzel olduğunuz kadar zarif değilsiniz kalsın
    Yola devam edilir çoğu kız inat eder elde etmek için zaman bekler😂😁😊😊😉

0|0
    0|0
  • Eğer bu işlerde üstatsan; hiç çıkma teklifi etmezsin bile. Önce ilgini belli edersin kıza, sonra bir erkekten onu kıskandığını söylersin, sonra çok kıskandığını söylersin.. hiç çıkma teklifi olmadan sevgili olursun.

0|0
    0|0
  • Harbiden iyi ki sormuşsun bu soruyu bende bilmiyorum nasıl çıkma teklifi edilir? 😀

1|0
    0|0
  • https://youtu.be/hu7QayLjTYM
    Çıkma ile aklıma gelen sahne 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Neden erkek oluyor ilk adımı atacak olan? Kim daha çok hoşlanıyorsa o etmeli. Sırf kadın olduğu için hoşlanmasına rağmen çıkma teklifi etmemek saçmalık.

0|0
    0|0
  • Teklife karşıyım, süreç o şekilde ilerler genelde. Bir şey teklif etmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Efendi afam herşekilde reddedileceği için denemesin bile (bkz. Ben) ama kötü çocuklar kapışılır her ihtimalde...

0|0
    0|0
  • Akışına bırak :D
    Aklından geçenler dilinden dökülsün işte :D

0|0
    0|0
  • Uygun bir yere nezakaten davet edersin gozlerinin icine bakarak adam gibi net olursun. Icinden gecenleri soylersin teklifini yaparsin kizin dedigine gorede uygun olani yaparsin

0|0
    0|0
  • @Rossella
    Cevap vermek ister misin? Sana nasıl ettiğim hakkında. :D

0|0
    0|0
    • Ahahah hemeen 😄 bu doğrudan bir teklif etmedi. Biz farklı şehirlerdeyiz. Beyefendi sabahtan gelmiş. 7 de. Gitmiş masa hazırlamış. Cips , pasta, kuruyemis... Masada güller. Notlar. Yerlerde balonlar... Sonra saat 11. Beni arıyor ben yeni geldim. Idodayım simdi gemiden ineceğim diye. Sonra geldi arabayla beni aldı. Gittik. Bir de gördüm şok oldum. Evlenme teklifi gibi çıkma teklifi aldım açıkçası. Cok düşünceli bir sevgiliye sahibim :)

• Çıkmak benlik değil ama konuşuruz anlaşırız evleniriz o şekilde.

0|1
    0|0
  • Antepli bir arkadaşım bacım tanışabilirmiyik demişti daha samimisi yok 😄

0|1
    0|0
  • İlk aşkım değilsin affet son aşkım olurmusun asdjsbs

0|0
    0|0
  • Yok hoşa gitmesi ayrıda konuşmanın başında kunut duası falan oku bari asjahhshjsjs

0|0
    0|0
  • Benimle çıkar mısın?
    Şeye,
    Şeye ya şeye; mmmm, buldum..
    Üst kata!

0|0
    0|0
  • Ya herro ya merro dicen kem küm etmekle olmaz açık olucan net olucan

0|0
    0|0
  • çıkma teklifi için karşı cinsin o eketriği vermesi gerek genelde böyle teklifler geri çevrilmiyor

0|0
    0|0
  • Bu kalbin ilk yıldızı olmadın belki ama son sahibi olur musun...

0|0
    0|0
  • Delikanli gibi gidip direk yuzune soyliceksin. öyle sanaldan yazmak falan yok. yüz yüze herşey

0|0
    0|0
  • Bilsek boyle olmazdık

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    26

Kızlar Ne Diyor 19

• Senden hoşlandım sevdiğimi söylüyorum lütfen karşılık ver bu istediğime seni çok mutlu ederim Allahın izniyle benimle bu yola var mısın?

0|2
    0|0
    • Allah ın izniyle beni onaylar mısın ne laa puahahahahahhah

• Müslüman müslümanın kardeşidir (hadisi şerif)
      Kallesler hariç..
      Evlilik de Allah'ın emri peygamberin sünneti ve imanın yarısıdır...
      Çok güzel yazmışsın...

• Aynen öyle

• Arkadaşın biri işyerinde hiç bir. muhabbetimiz yokken geldi karşıma dikildi Instagram i sordu dedim ne dangalak ya (ama bakışıyorduk tabi 😂) öyle yapınca hevesim kaçmıştı ama sonra konuştuk anlaştık sonra olmadı bitirdik 😂😂

0|0
    0|0
  • Gel gız biz çıkalım seninle, diye teklif edilmemeli.

0|1
    0|0
  • ya hahahah neden ilk adimi erkek atmak zorunda olsun ki :D ama bana edecekse nasıl etmesi hosuma gider diye dusunursem direk söylesin romantik bir sekilde gozlerimin icine bakarak

0|1
    0|0
  • Elini tutup senden önce de çok eğlendim ama seninle eğlenmek istiyorum artık bana sırnaşır mısın sarmaşık

0|1
    0|0
  • Erkeklerinde işi zormuş canimmm😀 bazen erkek olsaydim diyorum ama vazgeçtim.

0|2
    0|0
    • Erkek doğupta vazgeçenleri o yüzden ben çok görmüyorum kendi adıma :D

• 😂😂 aynen. Psikolojik savaş

• Bütün yük bizim omsumuzda bence haksızlık
      Gitmesi bir dert konuşması bir dert ret edilmek baştan aşağı dert 😅

• Bence çıkma teklifi etmek artık klişeleşti ve eskide kaldı kendiliğinden gelişmesi daha iyi

0|1
    0|0
  • Çıkma teklifi mi kaldı allasen kaçıncı yüzyıldayız 😂

0|1
    0|0
  • Seni çok arzuluyorum diyo şimdiki nesil

1|3
    0|0
  • Yıl 2018, çıkma teklifi mi kaldı?

1|1
    0|0
  • Benimle asansöre kadar çıkar misin diye sorarım