Kapat

Sevgili olayım derken kanka olmamak için nasıl bir yol izlenmesi lazım?

Sevgili olmaya çalışırken kanka olan aşk mağdurları var mı aramızda 😀 flört aşamasından sevgili seviyesini en hızlı şekilde nasıl geçilir?
Sevgili olayım derken kanka olmamak için nasıl bir yol izlenmesi lazım?

3|5
5462

En İyi Kız Görüşleri

• Nasıl kanka olabiliyorlar anlamıyorum ben lafı dolandıran insanları sevmem direk açılsınlar zaten normal de bir erkek bir kızla ilgileniyorsa kız bunu anlar onun da ilgisi varsa yeşil ışık yakar yoksa kardeşim muhabbetine döner aslında erkek değil kız bu gidişata yön verir o yüzden direk açılın😁

1|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Abi senin bana bir sorumda dediğin gibi, çekingen ve hislerini içinde tutan biri olmayacak, daima karşı cinse aşkini hissettirecek :) Görsel efso olmuş abi 😃😉

0|1
    0|0
  • -Cesaretli olun.

Bir şey hissediyorsanız açıkça söyleyin. Niyetinizi belli edin.

-Kötü adamı oynayın.

Sizin de bildiğiniz gibi iyi adamlar sıkıcı olarak tanımlanıyor çoğu insanın gözüyle. Kötü adamlar ise eğlenceli ve merak uyandırıcı. Siz de iyi adam olmaktan vazgeçin. Biraz kötü olmanızda fayda var.

-Anlaşılmaz olun.

Karşı cinsteki insanlar sizi keşfetmek isteyebilsin. Her şeyiniz ortada olmasın. Merak uyandırın.

-Başkalarıyla flörtleşin.

O sizi arkadaş gibi gördüğünü söylediği için başkalarıyla flörtleşmenizde etik olarak bir mahsur yok. Size karşı ufak da olsa bir hissi varsa belli eder zaten.

-Gerçeği söyleyin.

Bir nevi ona karşı hisleriniz neyse onu söyleyin. Size karşı bir umut kapısı bırakmışsa geri dönüş yapar. Yok eğer umut yoksa boş verin gitsin. Bu acıyla yaşamak zorunda kalmazsınız en azından.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 52

• Evet yaa o benim işte 😄cevaplara bakayim👀

1|4
    0|0
  • Tamamen duygularla alakalı bir şey.

0|3
    0|0
  • Ben ona iyi davrandıkça onun bana olan hisleri yoğunlaştı lakin eski sevgilisini unutamadığı için o gözle de bakamıyor sanırım, her şeyimizi de paylaştık, kanka olmadık henüz ama arkadaşça kalacağız gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Arada flört ederseniz kanka olmazsiniz herseyi sakaya vurmayin

0|1
    0|0
  • Birlikte tavla atmak yerine sinemaya falan gidin 😂

0|2
    0|0
  • Hayır ben knk olayım diyorum karşı taraf hep sevgili olma derdinde 😂

0|1
    0|0
  • Bir erkek bana dokunmuyorsa kankamdır , sevgili olmam için cinsel yakınlaşma şart. Bende böyle başkalarını bilmem.

0|1
    0|0
  • İlk arkadaşlar başla kendini ona iyi ifade etmen lazım senden etkilenmesi lazım

0|1
    0|0
  • Kadının, dişiliğini ortaya çıkarması gerek.
    Erkeğin de, karşısındakinin bir kadın olduğunu unutmaması gerek.

0|0
    1|0
  • Flört edeyim derken asker arkadaşın gibi davranmazsan olur

2|1
    0|0
  • Hep tam tersi oluyor bende kanka olayım derken hoşlanıyorlar

0|1
    0|0
  • Kanka ayağıyla yaklaşıp sevgili olmayi denemek gerek ters psikoloji her zaman işe yarar.😂😂

0|1
    0|0
  • daha fazla ilgi sevgili paylaşımları falan diyecem de olmaz. nasıl yapmak istiyosanız öyle yapın olmadı karşıya direk söyleyin

0|0
    0|0
  • Kanka olmak istediğim adamlar hep sevgili olmak istedi. Onada bir çözüm lazım 😐

1|0
    0|0
  • herkese knj derim ozellikle bana asik olan kisilere 😂

0|0
    0|0
  • 3. kişi sohbeti acmasınlar mesela ya da birbirlerine tavsiye de bulunmasınlar. Bak şu kız çok hoş of falan filan diyerekten

0|0
    0|0
  • yazı için teşekkür edriz çok başarılı bir yazı olmuş

0|0
    0|0
  • Flört ederken dayıya bağlarsak biz kızlar kanka olmaya mahkum kalırız tabi

0|0
    0|0
  • Ahahah güzelmiş gerçekten 😄

0|1
    0|0
  • Dikey bir yol izlemesi lazım😅

1|0
    0|0
  • Direkt olarak etkilendiğimi söylüyorum.

0|1
    0|0
  • Direk söyle ne kaybedeceksin

0|2
    0|0
  • Hoşlandığınızı açıklamakta gecikmeyin .

0|2
    0|0
  • Bunu yaşayanı çok gördüm 😂😂😂

0|2
    0|0
  • Ahahah aynı ben 🤣😂

0|1
    0|0
  • Hahhaa görsel çok güzel olmuş 😂😂

0|1
    0|0
  • Teyze deme lazım olur hesabı.
    (Tövbe est.:D)

0|1
    0|0
  • Harbiden ya

0|1
    0|0
  • O ince çizgiyi belirlemek gerekir.

0|1
    0|0
  • 😀 Ay çok güldüm. Hadi başa dönelim.

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    22

Erkekler Ne Diyor 60

• Hoşlandığım kişiye karşı sınırlarımı net koyarım, arkadaş ilişkisine dönemez.

0|0
    0|0
  • Dokunursan sevgili, konuşursan arkadaş olursun.

0|1
    0|0
  • Kanki demeyin yeter :DDD

0|0
    0|0
  • Usta bende tam tersi var kanka olmak isterken sevgili oluyorum cildiricam istemiyorum ya sadece konusup dert dokmek istiyorum erkeklere yapamam bir agirligimiz var 😵😵

0|1
    0|0
    • Ateş barut fazla 😀uslu durmaz

• Valla istemiyorum usta sadece birbirimize içimizi dökelim cok iyi de dinlerin zaten ikizler burcuyum hic susmam ne hemen sevgi olusuyo arkadaş olamıyorum hic bir kizla bıktım usandım

• Hep çekingenlikten işte.. :D
    Gençler açılamıyor birbirine , öyle böyle derken , kızı /erkeği başkası kapıyor, açılıyor.
    Ve ortada kalan bir kanka oluyor.. aman bari böyle kaçırmiim diye..
    Ebru Yaşar' ın şarkısındaki gibi "Çıkmasam hayatından , bir köşede dursam , ister sevgilin , ister arkadaşın olsam.."

1|1
    0|0
  • mağdurumda mağdurum :D lanet olsun :D yol falan yok insanın içiyle ilgili konu :)
    https://www.youtube.com/watch?v=Ksx_ulS3hLo

0|0
    0|0
  • Açık açık hissetiklerimi söylerim oda aynı hissediyorsa ne ala yok deilse uzatmadan en kısa yoldan biter, dallandırıp budaklandırmaya gerek yok kanka olamayız böyle bir durumda zaten 😉

0|1
    0|0
  • Durgularınızı açıkça belirtin. Ben seni seviyorum ama sen hazır değilsen beklerim deyin. Yanında olmama izin ver ve senin belirlediğin sınırlards kalırım sözünü verin.

0|1
    0|0
  • Kendi tecrübelerime göre hoşlandığını belli etme, her işine koşturma, bir de eski sevgililerini dinleme. Buradan beni arkadaş olarak gören tüm hoşlandıklarıma saygılarımı (!!) sunuyor onlara bol entrikalı günler diliyorum. :P

0|0
    0|0
  • Özel olduğunu hissetirmelisin, samimi oldun diye askerlik arkadaşın gibi davranmamalısın.

0|1
    0|0
  • Basindan bunu surekli belli etmen gerekir yilmadan, usanmadan tepkisini olcerek... Bir melodi gibi bestelenenin dışına cikmadan.

0|1
    0|0
  • Çok basit, alışkanlklar başladıgı zaman, fazla zaman ayırma ona ve birisi ile dışarıya cıkacagım de, ek bilincine rekabet tohumunu, sonra seyret.

0|0
    0|0
  • Esas kanka olduktan sonra sevgili olmak daha mantıklı. En azından daha iyi tanımış olursun bu geçen süre zarfında.

0|0
    0|0
  • Ufak ufak yürümek lazım, yoksa bende her yer kanka. 😂

1|1
    0|0
  • bende şu an ona gayret ediyordum kanka oldu kız len sevgili omak istiyordum * a

0|1
    0|0
  • Samimiyet olunca kafalar uyuşunca iltifatlara başlayıp çok süre geçmeden hoşlandığımı söylerim..

0|1
    0|0
  • Akışına bırakırım illa aşık olayım hislerinde bulunmam ama erkek adam gibi gerekli olan ne varsa yaparım

0|1
    0|0
  • Eski sevgilileri konuşmamak, yara bandı olmamak yeterli.

0|1
    0|0
  • Nasıl baktığınla ilgili.
    Kankanla sevgili olabilir misin ya da sevgilinle kanka?

0|1
    0|0
  • Herşeyin 1 sınırı olacak. Herşeyi abartmadan dozunda yapmalı. ya da hiç baslamamali insan bu işe

0|1
    0|0
  • Bende kanka olmaya çalışırken kendimi sevişirsen buluyorum bu kızlar çok tehlikeli 😕😏

0|1
    0|0
  • Karşı tarafı ona göre yoklarsin. senden hoşlanırsa zaten konuşursun.. zaman hızlı seveni bulmuşken gaçırmeycen

0|0
    0|0
  • Yani evet en büyük sorunlardan birisi ikili ilişkilerde. Teşekkürler sağolun

0|0
    0|0
  • Arkadaşım, kanka diye hitap edilmemeli.

0|1
    0|0
  • Hatunun yanına giderken 3ihlas 1 fatiha okumak lazım 😂

0|1
    0|0
  • Duruma gore hareket edip soylenmesi gerekenleri soylicen

0|1
    0|0
  • Kanka dedikleri sey yan cebime koy olaylaridir. kusura bakmayin yani.

0|0
    0|0
  • Bunun da bir mesafe çeşidi var.. esrarengiz ol, şaşırt, ver kutsalı.

0|0
    0|0
  • Az konuşmak, bedensel ufak dokunuşlar, alkol , dans desteginde duygusal ortamlar yaratmak..

0|0
    0|0
  • Ya kanka olunması iyi ki ne var yani sevgilinle can ciğer olcan tadı ozaman cıkıyo

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    30
Yükleniyor...