20 günlük evliyim ama artık dayanamıyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhabalar. Ben evleneli 1 ay bile olmadı. Eşimle 3 senedir sevgiliydik. Aynı eve girdiğimizden beri ne tek bir guzel söz söylüyor nede benimle ilgileniyor. Bana sırtını dönüp uyuyor. Her gece aglamaktan uyuyamiyorum. Bu şekilde olduğunda kendimi o kadar kötü hissediyorum ki gözüme uyku girmiyor. İşten geliyor. Banyo yapıp çay içip yatıyor. Bazı geceler ağladığımi duyup kalktığında bıktım senin tripler inden ben çalışıyorum uyucam kes sesini deyip beni bastırıyor. Psikolojik olarak cok kotu bir haldeyim. Gün içinde onun işten gelmesini beklemekten baska yapacak birseyim yok. Arkadaşım yok. Geldiğinde bu tavirla karşılaştığımda ise dayanamiyorum. Her yorum benim için değerli hepsini okuyacagim.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar eşimle muhabbetim kötü, cinsel anlamda da kötü. Ama burada care aramami yanlış anlamayın. Ben burda sanal seks aramiyorum. Dost aramiyorum. Önerilerinizi dinlemek istiyorum. Lütfen bana özelden yazın falan demeyin. Söylemek istediklerinizi yorum olarak yazın
20 günlük evliyim ama artık dayanamıyorum, ne yapmalıyım?