İlişkilerde Nikotini Utandıracak Derecede Vazgeçilmez Olmanın Yolları!

Hepinize öncelikle merhabalar. Kaleme alacağım bu Bence ile sizlere ilişkilerde yapılan basit hataları ve olması gerekenleri elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım. Keyifli okumalar diliyorum.. :)

Bir çoğumuzun ilişkilerle başı dertte. Hemen hemen herkes terk edilme, yarı yolda bırakılma korkusuyla yaşıyor. Bu biraz öz güvensizlik, biraz geçmişte yaşanılanlara bağlı gelişen bir his. Peki kimsenin terk etmeyi göze alamayacağı biri olmak istemez miyiz? Evet, elbette isteriz, kim istemez ki. Peki neler yapmalıyız? Hadi başlayalım!

Duygularını tezgaha serme!

Duygu gizleme
Duygu gizleme

Kıskanmak, sürekli müdahale etmek, durmadan sevgi sözcükleri ile hitap etmek sana maalesef ilerleyen zamanda zarar olarak geri döner. Bu yüzden daima pozitif kalmaya bak. Bugün aksini yapmak isteyenler veya yapanlar milyonlarca insandan farksızlar. Daima hayatınızda ki insanın gözünde çok farklı bir insan olarak kalın. Bu ilk etapta zor gelecektir fakat zamanla meyvelerini toplayacaksınız.

Karşında ki insanı hayatının merkezine asla bırakma, çünkü orası senin yerin!

Kavga veya herhangi bir polemik sonrası arabeske bağlama

Mutlu takıl
Mutlu takıl

Genelde en çok yapılan yanlışlardan bir tanesidir bu. Kavga, ayrılık sonrası WhatsApp ve diğer sosyal medya hesaplarından arabesk sözler veya şarkılar paylaşma! Canın o an yansa bile daima pozitif görün.

Karşında ki insana o olmadan da mutlu olabildiğini göstermekten korkma.

İki önemli hayat kurtarıcı seçenek: Sosyal medyayı tamamen kapat veya pozitif paylaşımlar yap!

Sosyal medya hayat kurtarır
Sosyal medya hayat kurtarır

Müslüm Gürses şarkıları, rakılı durumlar paylaşma. Burada 2 seçenek var ve ikisi de çok önemli! Bunlardan bir tanesini seç, yoluna devam et. Peki nedir bunlar?

Yöntem 1: Karşında ki kişi kavga sonrası sana ulaşamasın, haber alamasın, sosyal medya da bulamasın. Meraktan çatlayıp sana dönüş yapacağını göreceksin. Elbette bu noktada yelkenleri indirme, süründür! Eğer bunu yaparsan, daha doğrusu başarırsan kesinlikle kazanan sen olursun. Ona "bir daha herhangi bir sebepten ötürü bana bunları yaparsan bir yıldız gibi kayarım hayatından" mesajını vermek burada senin ellerinde.

Yöntem 2 : Ben sosyal medya hesaplarımı kapatmam diyenlere gelsin bu tavsiye! Paylaşımlar, storeler daima pozitif olsun. Karşınızda ki kişiye "kötü bir haldeyim, öldüm, neredesin vicdansız" mesajı vermek yerine bu yöntemi kullanarak daha başka bir mesaj verebilirsiniz. Pozitif paylaşımlar ile "olmasan da olur, no problem" mesajını ulaştırdıktan sonra nasılda size seve seve telefon açacağını, mesaj atacağını, değerinizi bileceğini ve en önemlisi kaybetmeyi göze alamayacağını izleyin!

Yeni Bence'lerde görüşmek üzere...

İlişkilerde Nikotini Utandıracak Derecede Vazgeçilmez Olmanın Yolları!
2
1
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • bencen gayet iyi olmuş
    Görüş hala geçerli mi?
    • Teşekkür ederim ☺️

    • çok sağ ol en iyi görüş seçilmişim :) iyi günler :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
YÜKLENİYOR...