Vivi'nin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

ViviLaCarità

Aşk denilince günümüzde birçok insan artık kesinlikle buna inanmıyorum diyenlerden ibaret olmaya başladı. Aşık olduğumuz zaman, hem acı hem de mutluluğu aynı anda yaşayabiliriz. Şimdi gelelim benim anlatacaklarım.

- Şu anda 20 yaşındayım ve onu 14 yıldır tanıyorum. Aynı sınıfın öğrencileriydik ve çok iyi birlikteliğimiz olmuştu. Bazen o dersten çıkarken sınıfta kalır, onun hırkasını koklardım. Evet bu müthiş bir şeydi. Çok güzel kokusu vardı ve eskiden beni hayatı boyunca seveceğini söylerdi. Bilmem belkide yeniden birbirimizin olabiliriz. Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer bence.

Şimdi size yaşadığım duyguları özetlemek istiyorum.

Platonik başlangıcı!

Vivinin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

O zamanlar onunla pek yakın değildim. Dersteki bildiğiniz o ineklerdendi işte. Kitap kurdu, ciddi, politik farkındalığa sahip bir çocuktu. Sıkı çalışır ve asla sigara içmezdi. Hani şu Süperman'ın gözlüklü hali var ya, işte onun gibi görünüşe sahip bir çocuktu. Gerçekten çok etkileniyordum ondan.

Kokusu çok hoştu ve sürekli onu takip ediyordum. Belli etmeden onu izliyordum. Kızlarla pek arası yoktu ama güzel arkadaşlığımız vardı.

-Onu halen özlüyorum.

Çok iyi bir arkadaştı ve her gün onun beni seveceği günü bekledim!

Vivinin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

Ona bakarken artık çok belli ediyordum ve bunun farkında olmaya başlamıştı. Kendimde değildim. Hatta çocukluktan kalma alışkanlıklarım vardı. Ona bakarken ya saçımla oynuyordum ya da eteğimin kenarından çıkan gömlekle oynamaya çalışıyordum. Bilmiyorum sürekli bir şeyleri çekiştirip duruyordum işte! Yani bu tuhaftı ve sürekli izlemekten bıkmıştım. Artık gelsin ve benimle konuşsun ayaklarımı yerden kessin istiyordum.

Çok güzel arkadaşlığımız vardı ancak malum konulara hiç giriş yapamadık. Bende bu süreçte onu hep izlemekle yetinip durdum.

Her şey bir anda oluverir bazen, ya da her şey biter!

Vivinin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

Karar vermiştim. Ya her şey olsun sonuna kadar gideyim, ya da her şey bitsin istemiştim. Onunla konuşmalıydım. Bu aşkı tek başıma kaldırabileceğimi hiç düşünemiyorum. Bu çok acı verirdi.

-Ders çıkışı onunla konuştum.. Şaşırmıştı ve bana hiç bir şey söylememişti. Aradan günler geçtikten sonra beni bir kafeye çağırmıştı ve benimle ilgilenmeye başlamıştı. Her şey sanki bir anda düzelmiş gibiydi. Kendimi çok iyi hissediyordum. Ancak bu aşka zarar gelmesinden de korkmuyor değildim. Bir problem olur da ilişkimiz biter diye endişe duyuyordum.

Seni çok seviyorum ne olur beni terk etme!

Vivinin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

Onu çok aşıktım. Bazen evde buluşurduk ve koltukta film izlerdik. Kokusu çok güzeldi. O yüzdende bir kıyafetinin bende kalmasını istemiştim. Uyurken baş ucuma tişörtünü koyardım. Kokusuyla uyumayı çok seviyordum. Ancak beklediğim aşk tek taraflı oluyor gibiydi.

-Sarılıyor ama sıkı değildi. Seviyor ama sevmiyor gibiydi. İkilemdeydim. Belkide ben fazla abartıyorumdur diyerek hep susmayı tercih ettim. Anın büyüsüne kapılmak istedim sadece.

Onunla hep beraber olduğumuz zaman gözlerimi kapatır ve başımı göğsüne yaslar gözlerimi kapatırdım. Kokusunu içime çekerdim. ''Aşklar filmlerde ki gibi olabilir miydi'' ? Diye diye kendime sorular sorarken buluyordum kendimi.

Sadece sevmek yetmiyor. Çiçeği bile her gün sulamak gerek!

Vivinin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!

İnişli çıkışlı aşkımıza devam ederken, artık romanlarda ki sevdiğim çocuğa sahip olmuştum. O artık benim diyebiliyordum.

Bu çok güzel bir duyguydu ve hislerime engel olamadan her şeyi direk söylüyordum. Ondan özel günler için hediyeler filanda istemiyordum. Sevsin ama her gün benimle ilgilensin istiyordum. Küçük hayallerimiz vardı ve o hayallerin hepsini gerçekleştirebilirdik. Evlenecektik mesela, bir çocuğumuz olacaktı. Kızımız olursa ismi Beste, Erkek olursa Ezel koymayı düşünüyorduk.

-Ama hayat bazen bize istediğimizi vermezdi.

1 yıl sonra...

Ayrılık kaçınılmaz hale gelmişti. Bizde zamanın bize vermiş olduğu o tatsız günleri atlatamamıştık. Ayrılık en çok beni derinden üzmüştü. Aşk acısını atlatmam 45 gün sürmüştü ve bugün 48. günümdü. Benim için zorlu bir süreçti ama üstesinden gelmeye çalışıyorum.

-Zeynep Hanım var sağ olsun bana terapide sürekli yardımcı oluyor ve benimle ilgileniyordu. Hayat böyle inişli çıkışlı olabiliyor işte! Aşkın yüzlerce duygu yüklü hallerini de yaşamış olduk. Sizlere tavsiyem.. Aşkı yaşayın arkadaşlar.

-Hayatta hep güzel insanları tanımanız dileğiyle, kendinize iyi bakın.

Vivi'nin Kaleminden: Aşkı Tanımlayan ve En Harika Duyguları Anlatan Hikayemi Sizlerle Paylaşıyorum!
4
2
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Mükemmel duygularla yazılmış gerçekten. Çok iyi yani.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
 • S_H_S
  Emek vermissin çok tadındaydı. Ey AŞK nerdesin diye soruyorum yine yok ortalikta.
 • keemallll
  Aşk kötü bir şey
 • borandarkhan
  Eline sağlık, çok anlamlı ve güzel olmuş..
 • Gizli Üye
  harika bir yazı
  anlıyorsun bu işlerden sana sorularım olacaktı
YÜKLENİYOR...