1 ay

Yerli otomobil Togg, Almanya'da görüldü: Asfalta inmeye bir adım daha yakın! Yerli arabayı tercih eder misiniz?

neselikoala
Kimilerince övgü üstüne övgü toplayan, kimilerince de ağır eleştirilerin hedefinde olan yerli ve elektrikli otomobil Togg, asfalta inmek için gün sayıyor.
Yerli otomobil Togg, Almanyada görüldü: Asfalta inmeye bir adım daha yakın! Yerli arabayı tercih eder misiniz?
Togg'un Bursa-Gemlik'teki üretim tesislerinde son aşamaya yaklaşılırken yerli otomobil Togg, Almanya'daki Nürburgring pistinde yol testlerine sokuldu. Bu pist, dünyanın en zorlu pisti olarak biliniyor ve büyük araba markalarının yol testlerine ev sahipliği yapıyor.

Bu testler süresince kameralara yansıyan aracın kamuflajlı C-segment SUV model olduğu görülüyor ve ön-arka far tasarımlarında ufak değişiklikler dikkat çekiyor.
Yerli otomobil Togg, Almanyada görüldü: Asfalta inmeye bir adım daha yakın! Yerli arabayı tercih eder misiniz?
Yerli otomobilin ilk seri üretiminin 2022'nin son çeyreğinde üretim bandından inmesi ve 2023'ün ilk çeyreğinde de ticari olarak satışa çıkması planlanıyor.

"Acaba yalan mı, gerçekten satışa çıkacak mı?" sorularının gölgesinde son aşamaya kadar gelen Togg'un, bu serüveni hakkında ne düşünüyorsunuz? Araba alacak olmanız hâlinde yerli arabayı tercih eder misiniz?
Tercih ederim
A seç
Tercih etmem
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Yerli otomobil Togg, Almanya'da görüldü: Asfalta inmeye bir adım daha yakın! Yerli arabayı tercih eder misiniz?
18
5
Görüşünü yaz