Lewis Hamilton Formula 1'da "En hızlı tur" rekorunu kırdı! Formula 1 takip ediyor musunuz?

Jallet
Hamilton, İstanbul Grand Prix'de antrenman turları yaparken "En hızlı tur" rekorunu kırmış. Kendi rekorunu da geçmiş.

İlk 15 dakika içerisinde zaman turu olarak geçen pist rekoru Hamilton tarafından kırıldı. 1:24.770'lik "en hızlı tur" rekorunu 1:24.511 derecesi yaparak geçti. Siz Formula 1 takip ediyor musunuz?
Lewis Hamilton Formula 1da En hızlı tur rekorunu kırdı! Formula 1 takip ediyor musunuz?
Lewis Hamilton Formula 1'da "En hızlı tur" rekorunu kırdı! Formula 1 takip ediyor musunuz?